Superman: Mír na Zemi

Comics recenze

Není většího superhrdiny nežli Supermana. Můžete se mnou nesouhlasit, ale to je tak všechno. Stejně tak není většího kreslíře něžli Alexe Rosse. Přidejte k tomu hvězdného scénáristu a výsledkem může být komiks, který se stane klasikou. Stejně jako Mír na Zemi.

Conan 3: Sloní věž

Comics recenze

Zloděj, drancíř, válečník. Podmračený barbar s mečem v ruce, kožených sandálech, zahalený v roušce, užívající si bezuzdné veselí, ale zažívající i hluboký zármutek v příbězích divokých i tajemných. To vše je Conan, barbar z Cimmerie. Jak se postaví legendární Sloní věži?

Conan 2: Bůh v míse

Comics recenze

„V době když temné vody oceánu pohltily Atlantidu i s pýchou jejich bělostných měst a do úsvitu synů Árijových bylo ještě daleko, vzešel čas nepředstavitelných divů…“ V této divoké době se zrodil válečník, zloděj, král a cimmeřan, který svými příběhy baví čtenáře již desítky let – barbar Conan.

Sága 9

Comics recenze

Když vám jde po krku prakticky celý vesmír, pak jsou chvíle, kdy vás zrovna nikdo nechce zastřelit a žijete v relativním klidu opravdová odměna. Ale nic netrvá věčně. A vystřízlivění bývá o to krutější – pro čtenáře i hrdiny.

Jodorowského Královská krev

Comics recenze

Velká dramata antických rozměrů mu nejsou cizí. To už nám Alejandro Jodorowsky dokázal skrze Metabarony, Borgii či Technokněží. Vydejme se nyní na kolbiště vrcholného středověku a sledujme odvěkou hru o moc a lásku. A dojde i na prolévání královské krve.

Partneři