Sandman: Domeček pro panenky

Comics recenze

Sandman je zpět ve své říši. Po dlouhém období věznění konečně sehnal všechny artefakty moci, ale stále musí napravovat chyby, které způsobila jeho dlouhá nepřítomnost. Setkáme se i s vnučkou Unity Cincaidové, která se vyšvihne do popředí Sandmanova zájmu. A navštívíme i jednu netradiční konferenci. To vše v napínavém hororu made by Gaiman.

Potulování s rytířstvem

Comics recenze

Seriálům z produkce HBO kraluje již pátým rokem Hra o trůny, vycházející z epické fantasy ságy Písně ledu a ohně od George R. R. Martina. Samotná sága není ještě dopsaná a všichni netrpělivě očekávají šestou knihu. Aby Martin ukonejšil miliony dychtivě čekajících fanoušků, napsal tři novely o potulném rytíři Duncanovi Vysokém. A první z příběhů již máme i v komiksové podobě.

 

 

 

Menu číslo 1: Nabušená specialita šéfkuchařů

Comics recenze

Kevin Eastman a Peter Laird. Dvě jména u nás zatím neznámá, která si ale rychle vydobijí respekt díky čtyřem želvám, které ovlivnili dětství každého z nás. Ale zapomeňte na vtipně barevné želvy v divném autě. Tohle jsou nabušení drsoňové. A ke všemu i ninjové!

Gunsmith Cats

Comics recenze

Že nemáte rádi mangu? Že je manga jen pro děcka? Víte co? Dejte mi chvilku a já se Vás společně s těmahle kočičkama pokusím přesvědčit o opaku! Nebudete litovat!

Game of Thrones Exhibition

Comics recenze

V Berlíne sa v dňoch 13-17 mája uskutočnila výstava zo seriálu Hry o tróny. Bola to možnoť si pozrieť viac ako 70 kostýmov a rekvizít priamo zo seriálu, interaktívne fotografie, či 4D zážitok v podobe výstupu na Zeď. To všetko a mnoho viac táto výstava ponúkla.