Arzach v Hermetické garáži

Comics recenze

Pokud držíte v ruce komiks, jehož autorem je Moebius, můžete si být jistí jednou věcí: Četbou docílíte nevšedního  zážitku. A je vcelku jedno, jestli sledujete mlčenlivého muže na mechanickém pterodaktylovi, nebo hrdinného majora Gruberta. Rozhodně se bude jednat o nezapomenutelnou jízdu.

Netvora 3: Azyl

Comics recenze

Pontus. Neutrální město, kde uprchlíci již odnepaměti hledají azyl před hrůzami války. Lidé, Arkanici, Kočky. A nyní i Maiko Půlvlčice. Ovšem v případě potomka Šamanské císařovny si politickou neutralitou nemůžete být jistí. Stejně jako tím, komu můžete věřit.

Stranger Things: Druhá strana

Comics recenze

Třetí řada veleúspěšného seriálu se pomalu blíží a oslavy 4. července budou letos o to žhavější, ale díky nakladatelství Crew si můžeme čekání zkrátit retro výpravou na druhou stranu první řady. Co dělal Will?

Liga spravedlnosti 3: Bezčasí

Comics recenze

Nejslavnější DC superhrdinský tým musí zachránit svět, zase. Tentokrát ale půjde o krk i samotným superhrdinům, zase. A tak v rámci Znovuzrození do třetice všeho dobrého i zlého společně proti Bezčasí.

Pérák: Oko budoucnosti

Comics recenze

Nacisti se nám zase jednou roztahují po republice a Adolf Hitler chce získat ostatky samotné kněžny Libuše. Kdo jiný se mu může postavit, než legendární hrdina odboje Pérák.

Partneři