Zámek a klíč: Klíče království

Comics recenze

Jestliže o whisky lze tvrdit, že kvalita roste s věkem, pak o sérii Zámek a klíč platí, že kvalita roste s každou další vydanou knihou. A zde musím Comics centru vyčinit. Klíče království jsem začal číst... a skončil jsem za hodinu s nervy nadranc. Protože tímto dílem se Zámek a klíč stává tou nejlepší komiksovou sérií, kterou si může český čtenář přečíst. Chci pokračování! Hned!

 

 

Šílený Batman

Comics recenze

 Bruce Wayne se zakoukal do nadané klavírní virtuózky Natálie a ona mu jeho city opětuje. Batman se úspěšně vypořádal s hrozbou Scarecrowa a ten se vrátil do Arkhamu. Můžeme tedy říct, že prožívá v obou svých životech šťastné časy. To mu ovšem nevydrží dlouho, protože se do města blíží šílenství!

Hrdý přísežný meč

Comics recenze

Druhá novela o serovi Duncanovi Vysokém a jeho panošovi Eggovi na sebe nedala dlouho čekat. Svět G. R. R. Martina je třeba stále oživovat, aby se všechen zájem netočil pouze kolem seriálu. Ale oproti první knize je zde výrazný posun k lepšímu. I když punc komiksu pro mladší čtenáře mu nikdo neodpáře.

 

 

Bleach 18

Comics recenze

Osumnáctá kniha Mangy Bleach končila dost neoptimisticky, Rukia byla dovedena na popravčí kopec. S neuvěřitelným uvolněním duševního tlaku začalo odpečetění obřího popravčího kopí Dvojí Muka a Ičigo stále nikde.

 

 

Šíleně nudná Harley

Comics recenze

Dámy, pamatujte: S malým kašpárkem se nedá hrát velké divadlo. Je to tak, ať už se vám majitelé malých kašpárků snaží namluvit cokoli. A bez kašpárka je to ještě horší, to o žádný zábavě nemůže být ani řeč. Jak si vede samostatná Harley bez Jokera. Přesně tak, jak tušíte. Blbě.

 

 

Partneři