Joker slaví!

Comics recenze

Joker. Nejznámější záporák ve světě komiksu. Zdá se až neuvěřitelné, že s Batmanem se poprvé dostal do křížku již 25. dubna roku 1940. Vloni oslavil šílenec ve fialovém smokingu pětasedmdesát let svého působení v Gothamu a v DC se rozhodli, že by nebylo od věci vydat soubor zlomových komiksů z Jokerova světa. A díky BB artu ho již máme i my!

Jason Aaron a Punisher - prostě síla

Comics recenze

Jason Aaron. Frank Castle. Wilson Fisk. Punisher MAX. Omnibus. Kombinace slov, která nenechá nikoho v klidu. A Steve Dillon, jehož kresba leckomu nesedne, ale k Punisherovi patří. Ti všichni spojili síly, aby vytvořili dospělý a bezchybný příběh o samozvaném strážci zákona s lebkou na hrudi.

Naruto 25

Comics recenze

A je to tady !! Další svazek čtvrté nejprodávanější mangy dorazil díky vydavatelství Crew do Čech.  

(One Piece - 320 milionů, Golgo 13 - 280 milionů, Dragon Ball - 230 milionů, Naruto - 220 milionů)

Ú.P.V.O. 4: Smrt

Comics recenze

Žabí mor je choroba, která decimvala populaci ropušky beleárské. Zároveň je to název třetí knihy ze série Ú.P.V.O vydávané u nás Comics Centrem. Ať už jde o nemoc nebo o comics po žabím moru přichází vždy Smrt!

Crew 50

Comics recenze

Jubilejní, větší, nostalgický, oslavný. Časopis Crew2 je odolnější než zimnice a díky neúnavné píli redakčního týmu nám představuje novinky již dvanáct let. Proto je také padesáté číslo označeno jako "speciální". Přišel totiž čas trochu si zabilancovat.

Partneři