Mimoni 1: Banán!

Comics recenze

Po úspěšných filmech Já, padouch a Já, padouch 2 bylo jen otázkou času, kdy se tržní mašinérie bude snažit husu snášející zlatá vejce využít ještě jednou. To nás čeká ve filmu Já, padouch 3, naplánovaném na rok 2017. K tomu se ale nedávno objevil v kinech film Mimoni, snažící se vytřískat z dětského chechotu nějaký ten bakšiš. Navíc si můžou dětští fanoušci koupit komiks. Ale že by se jednalo o nutnost, to v žádném případě.

 

Hellboy slaví s Paskřivcem

Comics recenze

Série Hellboy se v českém překladu dočkala desátého dílu. Nakladatelství Comics Centrum toto jubilejno oslavilo tím, že na zahájení prodeje dotáhla Hellboye a dotáhl se i sud desetistupňového piva. Dobrou zprávou je, že není třeba být opilý, aby se vám Paskřivec líbil.

Sandman: Údobí mlh

Comics recenze

Sandmanova kniha čtvrtá, ve které dojde k rodinnému setkání, které stojí za událostmi vedoucími k obdarování Pána snů darem veskrze danajským a ve které se koná banket pro nevítané hosty Morfeova království; ve které se napraví jedna dávná křivda a dozvíme se netradiční recept na výrobu párků.

 

 

Naruto, díl 22. - Přesun duší

Comics recenze

Crew vydává Naruta se železnou pravidelností. Pravda, letos jsme se prvního příspěvku dočkali až po dlouhém půl roce a celkem si čtenář počte "jen" 3 díly. Ale, aspoň má člověk jistotu, že si zase dali u Crew záležet. 

Crew 47

Comics recenze

Nové vydání časopisu Crew na kvadrát by klidně mohlo mít podtitulek "Sázka na jistotu". Neil Gaiman má u nás velkou fanouškovskou základnu a to samé platí i o sympatickém kocourovi jménem Blacksad. Jediným překvapením tak je nový sympaťák jménem Tony Chu aka Chew.

Partneři