DC Comics ukončuje The New 52

Comics zajímavosti

The New 52 končí. DC Comics tento krok plánuje na jún tohto roku. Aj keď päťdesiatdvojka bude končiť, DC potvrdilo, že to nie je ďalší reštart ani návrat k DC vesmíru pred New 52.

Psychedelický Maxx

Comics zajímavosti

Komiksový superhrdina je jasně definovaný charakter. Velké bezpráví, velká moc a velká zodpovědnost. Je jedno, jestli vám zabijí rodiče, strýčka, nebo psa. Prostě se navlíknete do přiléhavého trikotu a vyrazíte zachránit svět. Horší to je v případě, když se za superhrdinu považujete jen vy sám. A ostatní vás vidí jako váguse. To je celý Maxx.

 

Zámek a klíč na přání!

Comics zajímavosti

       S novým rokem přišl\ nové ediční plány knižních vydavatelství, filmových distributorů a také comicsových vydavatelů. Minulý týden jsme Vám přinesli ochutnávky toho, co se na nás chystá a jedním z titulů byl i Zámek a Klíč 3: Koruna Stínů.

WildC.A. T. s: Návrat domů

Comics zajímavosti

 

WildC. A. T. s: Návrat domů

 

Český komiksový trh zažívá boom. Nejen v poslední době, ale již od roku 1999 ( kdy se daly koupit první Comicsové legendy od Crwe, Sin city od Calibre publishing nebo frankofonní díla od Barlow comics) má český milovník komiksů stále větší výběr. A já si řekl, že čtenáři představím některé kousky, které stojí za přečtení. Ať už jen z hlediska rozšíření si obzorů mimo superhrdinský mainstream. A první v řadě jsou WildC. A. T. s.

Než comics vyjde...

Comics zajímavosti

Jak se vlastně připravuje komiks na vydání v češtině? Jakých grafických úprav je třeba, než se komiks objeví v poličkách knihkupců a v nabídce e-shopů? Jak velká je to piplačka? Na to jsme se šli podívat do nakladatelství Comics Centrum, kde se v době naší návštěvy připravoval komiks Vrána: Mrtvá doba.

Partneři