Hrůza v Arkhamu

Hry recenze

Snažíš se zachránit si život útěkem, i když ti je jasné, že Shoggoth tě stále pronásleduje. Z poslednich sil vběhneš na hřbitov. Pokoušíš se ovládnout svůj strach a uklidnit divoce bijící srdce. Ještě není vše ztraceno! Přátelé jsou mrtví, ale ty stále máš svůj kolt a na planině Leng jsi nalezl Flétnu vnějších bohů. Cítíš, jak ti Necronomicon ve tvé kapse našeptává děsivá tajemství a přeje si být otevřen. Ale na kouzla ještě není čas! Zaslechl jsi za svými zády podivný šramot. Ghúl se trhaně postavil a pomalu se vydal k tobě. Hlavně nepřilákat pozornost z ulice, říkáš si a kráčíš hlouběji mezi hroby, zatímco mátožný ghúl se šourá za tebou. Toho vyřídíš snadno, není se čeho bát. Náhle jakoby se tma před tebou zhmotnila. Stíny získávají tvar a s děsivou tichostí hledíš na Beztvarého zplozence, který se po tobě začal natahovat. A ty víš že hrůzu, kterou máš před sebou, nedokážeš svou myslí pojmout. Zmocňuje se tě šílenství, zatímco noční obloha se trhá a vynořuje se Prastarý. Cthulhu se probudil! Zase jeden špatný den pro Arkham.

 

 

Star Realms

Hry recenze

"Kapitáne řítí se na nás letka blobů.. "

" Nevadí, máme 10 životů a v příštim kole vytáhnem 2 ochranné základny."

 "Kapitáne, ale tenhle útok nepřežijeme.. Kapitáne , Kapitáne.." 

Je čas zamíchat balíčky a připravit novou hru. 

Marvel Puzzle Quest

Hry recenze

Her na počítač nebo mobilní zařízení, které jsou variací na spojování stejných symbolů, barevných koulí nebo třeba i ovoce (souhrně se jim říká Match-3 games) je nespočet. Jen na Facebooku je těchto aplikací určitě stovky. Ale jedna franšíza se prosadila a okouzlila mě. Jde o Hry Puzzle Quest především pak o Free to Play Marvel Puzzle Quest!

Dominion

Hry recenze

Moc a sláva. Dvě věci, po kterých prahne většina lidí. I bohatý statkář jako vy sní o tom, že vybuduje svou vlastní říši. Sedm měďáků sice není moc, ale můžu si najmout zloděje, který okrade protivníka. Nebo zaplatím partě dřevorubců a za dřevo koupím trh! A mlhavá budoucnost, ve které spravujete své provincie z trůnního sálu, se začíná rýsovat. Díky své píli vybudujete vlastní království. Svůj Dominion.

Malá velká království

Hry recenze

Orkové v Anarchistánu bývali spokojení. Měli své pohoříčko, lesík, pár políček a nic jim nechybělo. Novému vůdci je ovšem jeho království malé a rozhodne se expandovat. Stejné plány má shodou okolností sousední Luzrie obývaná Ještěráky. Schyluje se k válce a toho hodlají využít i Půlčíci z Poflakistánu. Všichni mají jeden cíl, z mnoha malých království udělat jedno velké!

 

 

Partneři