Sejmi jednorožce

Hry recenze

Krásní, ladní mystičtí tvorové - jednorožci. Ušlechtilí, chránění, vzácní. Tak na tohle rovnou zapomeňte, protože se jedná o přemnožené příšery a je třeba Sejmout jednorožce!

Splendor Marvel

Hry recenze

Kdo jako první sestaví Rukavici nekonečna a úspěšně zkrotí její sílu? Na to možná naleznete v nové verzi úspěšné hry Splendor s tématem Marvelu.

Jurská sváča a véča

Hry recenze

Mladí brontíci a topsíci se vesele pasou a okusují bujné lístky na pastvinách. Rádi soutěží, kdo jich spořádá víc. Jen aby se ale sami nestali potravou nebezpečných lovců! Jurská sváča a véča jsou hry pro všechny milovníky roztomilých dinosaurů.

Paranormální detektivové

Hry recenze

Není to vtip, jsi opravdu mrtvý. Ostatní tě nevidí a neslyší, protože jsi duch. A ta prapodivná partička co si prohlíží tvoje ostatky je skupinka paranormálních detektivů. Vítejte v nové párty dedukční hře od ADC Blackfire.

Labužníci

Hry recenze

Každý kdo pracuje v gastronomii, vám jistě řekne, že tenhle obor není žádná legrace. Tvrdá konkurence, mlsní zákazníci, kritičtí hodnotitelé a recenzenti a neustálý boj o přízeň. Abyste si mohli vyzkoušet jaké to je, můžete si zahrát novinku vydavatelství Blackfire s názvem Labužníci.

Partneři