Zeměplocha: Ankh-Morpork

Hry recenze

Čtenáři a fanoušci fantasy dneska mají možnost vybírat si z obrovského množství světů. Já sám se někdy nemůžu rozhodnout kam přesně upřít svou pozornost. Středozemě? Malaz? Westeros? Les Mytág? Ale ať už tak nebo tak, je tu jedno místo kam se vždy rád vrátím a které co se týká rozsáhlosti asi vede. Tím místem je šílená a Úžasná Zeměplocha. A do té se společně vypravíme i nyní díky deskové hře Zeměplocha : Ankh – Morpork.

Far Cry 4 - Kryat edice + první dojmy

Hry zajímavosti

Před pár dny vyšel velice očekávaný čtvrtý díl série Far Cry. Pojďme si v rychlosti něco málo říct o sběratelské edici a o prvních dojmech.

Mage knight: desková hra

Hry recenze

Kdysi mocná Atlantská říše je v troskách a čelí útokům ze strany orků. Dračí lid, po staletí spící v jeskyních, se vynořuje a nárokuje si svou starou zemi. A do toho přicházíte vy – mocný bojovník, kterého vyslala rada Nicoty. Rytíř – mág. Mage knight.

Dědictví

Hry recenze

Umřel vám strýček. Je na čase vzít jeho peníze do svých rukou. A pěkně je rozfrcat.

"Huráá”, volají nadšené davy. “Jaká to převratná myšlenka", “Já to utratim nejdřív, to mi věřte, zvládnu to určo hned v prvnim kole”. "Sem Bohůš a všechny si Vás koupim."

Pokud jste pár deskovek hráli, jistě tušíte, že utratit peníze nebude zas tak jednoduché. Bude to těžší, než si je vydělat. 

World of Wacraft: Adventure game

Hry recenze

Univerzum Azerothu ani netřeba blíže představovat. A bylo jen otázkou času, kdy nejúspěšnější online hra současnosti zaútočí i na peněženky deskofilů. A stalo se! Navíc hned v několika verzích, aby se nám to hezky pletlo a mohli jsme víc utrácet. Dnes vám představím jednu z nich.

Partneři