Mage knight: desková hra

Hry recenze

Kdysi mocná Atlantská říše je v troskách a čelí útokům ze strany orků. Dračí lid, po staletí spící v jeskyních, se vynořuje a nárokuje si svou starou zemi. A do toho přicházíte vy – mocný bojovník, kterého vyslala rada Nicoty. Rytíř – mág. Mage knight.

Dědictví

Hry recenze

Umřel vám strýček. Je na čase vzít jeho peníze do svých rukou. A pěkně je rozfrcat.

"Huráá”, volají nadšené davy. “Jaká to převratná myšlenka", “Já to utratim nejdřív, to mi věřte, zvládnu to určo hned v prvnim kole”. "Sem Bohůš a všechny si Vás koupim."

Pokud jste pár deskovek hráli, jistě tušíte, že utratit peníze nebude zas tak jednoduché. Bude to těžší, než si je vydělat. 

World of Wacraft: Adventure game

Hry recenze

Univerzum Azerothu ani netřeba blíže představovat. A bylo jen otázkou času, kdy nejúspěšnější online hra současnosti zaútočí i na peněženky deskofilů. A stalo se! Navíc hned v několika verzích, aby se nám to hezky pletlo a mohli jsme víc utrácet. Dnes vám představím jednu z nich.

Blafuj a breberči!

Hry recenze

Mezi námi žijí zvířátka, která nikdo nemá rád. Zvláště, pokud  vám doma běhá armádu švábů, pavouků nebo krys. Vší té havěti se samozřejmě chcete zbavit. A není nic lepšího, než je poslat naivnímu sousedovi, ať si to užije!

AUTOR: Robin Podéšť

6. ročník festivalu hororu Bloody Xmas

Hry ostatní

Už šestý ročník festivalu hororu a krve se blíží a my Vás na něj srdečně zveme. Hlavním letošním tématem je desáté výročí nejlepšího českého filmu Choking Hazard!

Partneři