Dominion

Hry recenze

Moc a sláva. Dvě věci, po kterých prahne většina lidí. I bohatý statkář jako vy sní o tom, že vybuduje svou vlastní říši. Sedm měďáků sice není moc, ale můžu si najmout zloděje, který okrade protivníka. Nebo zaplatím partě dřevorubců a za dřevo koupím trh! A mlhavá budoucnost, ve které spravujete své provincie z trůnního sálu, se začíná rýsovat. Díky své píli vybudujete vlastní království. Svůj Dominion.

Malá velká království

Hry recenze

Orkové v Anarchistánu bývali spokojení. Měli své pohoříčko, lesík, pár políček a nic jim nechybělo. Novému vůdci je ovšem jeho království malé a rozhodne se expandovat. Stejné plány má shodou okolností sousední Luzrie obývaná Ještěráky. Schyluje se k válce a toho hodlají využít i Půlčíci z Poflakistánu. Všichni mají jeden cíl, z mnoha malých království udělat jedno velké!

 

 

Binding of Isaac: Rebirth

Hry recenze

Malý Isaac si žil spokojeným dětským životem než k jeho matce promluvil bůh, a ona se rozhodla obětovat syna na důkaz boží lásky. Že už to tu bylo ? Ano, kromě Bible jsme si celý příběh mohli vychutnat i ve hře Binding of Isaac (BoI). Ve hře BoI REBIRTH se tak znovu pozeldovsku vydáte sklepeními vzdorovat vlastní matce.

Malacca - Karetní piráti

Hry recenze

Na ostrov Malacca přišla zpráva. Blíží se loď a na její palubě se nachází velké množství zlata a drahého zboží. Několik lodí v rychlosti opouští přístav, ale jejich plány jsou nejasné. Ať už jsou jejich úmysly jakékoliv, určitě poteče krev a vzduch ztěžkne zápachem střelného prachu. Malacca je totiž domovem pirátů! Představujeme vám karetní společenskou hru Malacca.

Dobyvatelé vesmíru

Hry recenze

 Obchodní federace je v neustálém konfliktu s těžebním spolkem. Nová Sparta pomocí svých obávaných výsadkových lodí ovládá stále nové a nové planety a zvětšuje tak svojí vojenskou sílu. Na hranicích známého vesmíru se objevují pozůstatky vyspělé rasy mimozemšťanů. A navíc se schyluje k válce. Ale pouze jeden hráč vybuduje největší impérium a stane se DOBYVATELEM VESMÍRU.

 

Partneři