Architekti Západního království: Rozkvět řemesel

Hry recenze

Do Západního království se vracejí mistři obohacení o znalosti řemesel a uměleckých technik připraveni přiložit ruku k dílu při budování říše. Vezměte nové nástroje, obohaťte své budovy o ozdoby a vraťte se k budování Západního království.

Umí prase létat? Plus

Hry recenze

Má prase křídla? Má had nohy? Má zebra drápy nebo motýl zuby? To vše a mnohem více se vy a vaše děti dozvíte v nové verzi hry Umí prase létat? od Albi.

God of War: Karetní hra

Hry recenze

Ragnarök se blíží. Konec světa jak ho známe. je na spadnutí. Vydejte se v kůži Kratose, jeho syna a spolubojovníků změnit osud do říší severských legend. Buď zvítězíte nebo budete strženi monstry do pekel.

My Little Scythe

Hry recenze

Vážení hledači a zástupci sedmi zvířecích říší vítejte v Jablečném království na výročním tradičním Dožínkovém turnaji. Jen ti nejlepší mohou zvítězit a ujmout se vlády nad nejbáječnější říší oplývající chutnými jablky a safírovým bohatstvím. My Little Scythe otvírá své brány.

Catan – Hvězdoplavci

Hry recenze

Vydejte se z jednou z největších klasik mezi deskovými hrami až ke hvězdám. Budujte hvězdné přístavy a kolonie, prozkoumávejte vesmír, létejte a sbírejte suroviny – staňte se Hvězdoplavci.

Partneři