Co chystá Albi?

Hry novinky

O víkendu proběhl tradiční Albi Game Day netradiční streamovací formou. Pokud chcete vědět, co všechno si pro nás vydavatelství připravila na zbytek roku 2020 a část roku 2021, tak tady je souhrn.

Monstrum: Frankensteinovi dědicové

Hry recenze

Vítejte v Paříži roku 1819. Cíl vašeho výletu do města na Seině ovšem nejsou líbánky nebo památky. Váš cíl je úplně jiný. Musíte stvořit život. Umělý život. Musíte stvořit monstrum - dokonalou Frankensteinovu nevěstu.

Zbodni salát!

Hry recenze

Takže dvě mrkve, jedno středně velké zelí, žlutá paprika a pár rajčat. Pořádně všechno nakrájet na kostičky, zamíchat, lehká nakyslá zálivka a můžeme podávat novinku od Mindoku. A taky Zbodnout salát!

Divukraj

Hry recenze

Již od dob věhlasného dobrodruha Křovína Chvůstka leží pod rozlehlými větvemi bájného Prastromu království lesních tvorů. Jak se říši daří a rozrůstá se, je třeba postavit nová města a osady. Ujměte se jedné z vyslaných skupin a než napadne sníh, vytvořit svůj díl Divukraje.

Paměťovky

Hry recenze

Fialová kosatka, Prase v přestrojení a Podezřelá husa. Tři netradiční názvy a tři malé hry z edice Mozkovna od Albi, které prověří a zlepší vaší paměť. A nebo vás možná taky pěkně potrápí.

Partneři