Master of Orion

Hry recenze

Do nekonečna a ještě dál. Pozvedněte jako vůdce svou civilizaci k novým výšinám a veďte jí k úspěchu a zadupejte ostatní do mezihvězdného prachu. Kde? V novince Master of Orion.

Zombicide Wulfsburg

Hry recenze

V opuštěném městě náhle protne ticho mrazivé vytí. Připravte se hrdinové, řítí se na vás zombie vlci v čele s obří zrůdou, přicházejí vlci z Wulfsburgu.

Písky Dorne

Hry recenze

„Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni“ aneb nejjižnější z velkých rodů Západozemí hrající svou vlastní hru o trůny. Rod, který dokonce ani vládci draků nikdy zcela neporazili, a který se od všech ostatních v mnoha ohledech odlišuje – co přinášejí Písky Dorne?

Dvůr trnů

Hry recenze

Rosteme do síly. Tyrellové v čele s královnou trnů sedící a intrikující ve svém sídle – Vysoké zahradě – za pomoci těch nejudatnějších a nejšlechetnějších rytířů Západozemí a nezměrnou krásou oplývajících lady. Jste připraveni na cestu do Roviny?

Strážci na Zdi

Hry recenze

Noc se přikrádá a moje stráž začíná… úvodní slova Noční hlídky, starobylého řádu ochránců říše, jemuž je věnována další z deluxe expanzí Hry o trůny karetní hry – jste připraveni na černou?

Partneři