Železný půlměsíc

Knihy recenze

Rok 1663. Úkol zní jasně – turecké vojsko nesmí projít za žádnou cenu. V cestě mu stojí mnohem menší křesťanská uherská armáda a jak jinak i Báthory, kapitál Kornel Báthory.

Kdo se bojí smrti

Knihy recenze

Víte co mají společného genocida, daleká budoucnost, magie a legendy staré Afriky? Víc než si myslíte. Jak nám dokazuje nadaná Nnedi Okoraforová se svojí brilantní knihou Kdo se bojí smrti.

Poloviční král

Knihy recenze

Česká rozvětvená fantasy série, za kterou stojí jméno spojené zatím pouze s povídkami a soutěžemi. Může to dopadnout dobře nebo nás čeká pouze velký pád do hlubin?

Bivoj

Knihy recenze

Tolik knih a tak málo času! Vášnivý čtenář těžký úděl má, což vám jistě nemusím vysvětlovat. Píši to zde čistě proto, abyste se nedivili recenzi na dva roky starou knihu. Nicméně je to mé první setkání s Jurajem Červenákem, dovolte mi tedy abych se o něj s vámi podělil. 

Ďáblova pevnost

Knihy recenze

Kapitán jeho veličenstva, turkobijec, galejník a příležitostní cestovatel Kornel Báthory sice přežil cestu do podsvětí, ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné, a tak se tentokrát ocitneme v Chorvatsku. A jestli čekáte klid a mír, víc se mýlit nemůžete.

Partneři