Psí vojáci

Knihy recenze

Rex je pes. Rex je hodný pes. Rex poslouchá rozkazy svého pána. Rex je dva metry vysoký modifikovaný bioform určený pro válčení. Rex zabíjí a páchá válečné zločin. Je Rex nakonec špatný nebo odpovědnost nese jeho Pán?

Jidáš zbavený pout

Knihy recenze

Sága Společenství od Petera F. Hamiltona se nám překlenula do druhé půle a krom nového názvu s sebou přináší všechny známé postavy a trochu staré dobré špionážní paranoie. Aneb pokud ti nestačí zlý mimozemšťan, nechej lidi aby se rubali navzájem!

Hráč

Knihy recenze

"Tohle je příběh o muži, který nadlouho odcestoval do velké dálky jenom proto, aby si zahrál. Náš hráč se jmenuje Gurgeh. Příběh začíná bitvou, která není bitva, a končí hrou, která není hra."

Pandořina hvězda: Invaze

Knihy recenze

Mistr opulentních románů, Peter F. Hamilton, přichází s druhým dílem série Společenství. Pandořina hvězda: Invaze je  sice o téměř devadesát stran kratší něžli první díl, nicméně osekání děje nečekejte. Stále nás čeká hutné a výživné sci-fi!

Terminus

Knihy recenze

Co má pohřešovaná dívka společného s koncem světa? Víc než si myslíte! A to i s faktem, že mezi zmizením a armagedonem je přes dvacet let. Tedy alespoň v naší realitě. Nebo ne?

Partneři