Hrdinové umírají

Knihy recenze

Caine: nejnebezpečnější člověk, který kdy kráčel světem Arkhany. Od ledových vrcholků na severu, po žhavé písky jihu; tam všude znají muže, jemuž se neřekne jinak než Čepel Tyshalleova. Na Arkhnaně není nikdo, kdo by se Caineovi postavil a přežil. A zároveň nikdo, kdo by jen tušil, že Caine je obyčejný herec...

Pěšky na Aldebaran

Knihy recenze

Průzkum vesmíru je novodobou formou dobývání panenského světa. Pouze srdnatí příslušníci druhu Homo sapiens, muži a ženy bez bázně a hany, se můžou pyšnit právem vstoupit do vesmírné rakety a v zájmu lidstva objevovat nepoznané. Přesto se najdou chvíle, kdy veškerá odvaha je ta tam. A stačí k tomu nekonečná tma.

Střepy země

Knihy recenze

Nemusíte být nutně největší či nejsilnější, abyste porazily zdánlivě nepřemožitelného protivníka. Své o tom ví i David, který prakem skolil Goliáše. Zůstává pak otázka, jak se vypořádat se svým odkazem hrdiny, který ukončil válku. A zda se úhlavní nepřítel jednoho dne nevrátí.

Zvláštní operace Z

Knihy recenze

Během studené války na sebe USA a SSSR sice dosti významně mávaly atomovkama, nicméně se nenašel žádný blázen, který by je skutečně použil. Zčásti i proto, že nukleární holocaust by se za vítězství dal považovat jen stěží. Co kdyby se ale našel blázen, který by dokázal obejít bleskurychlolu odvetu nepřítele? V tom případě hurá na New York! Jdeme rozsévat zkázu!

Šaman

Knihy recenze

Pokud jste za největší výpravu do dějin lidského rodu doposud považovali Cestu do pravěku nebo Osadu Havranů, je třeba vám otevřít oči. A není pro to lepší knihy nežli Šamana!

Partneři