Zombicide Wulfsburg - oznámení

Hry novinky

Pokud se vám líbila parádní hra Zombicide Černý mor, ve které likvidujete středověké zombíky ve fantasy prostředí a snažíte se přežít, a kterou letos vydal v české lokalizaci Blackfire, určitě vás potěší aktuální zpráva – chystá se u nás rozšíření!

Z prázdných ulic kolem dřevěných domů a chatrčí se ozývá vytí, ze kterého se i těm neotrlejším dobrodruhům ježí vlasy hrůzou a tuhne krev v žilách. Jakoby nestačilo, že nákaza šířená proradnými nekromanty změnila většinu obyvatel v chodící mrtvoly toužící jen potom rozlousknout vám hlavu jako meloun. Jakoby vší té hrůzy nebylo dost, nákaza se přelila i na vlky v okolí města Wulfsburg a ti nyní útočí na všechno a na všechny a šíří smrt a nákazu! Dokážete spojit své síly s přeživšími hrdiny a čelit novým výzvám?

Zombicide Wulfsburg je velké rozšíření původní hry, které přináší svěží vítr a nové oživení. V první řadě zombie vlky – tělem sice slabé, protože k jejich zabití stačí pouhý jeden zásah, ale vše kompenzují rychlostí, neboť mají k dispozici rovnou 3! akce. Samozřejmostí je i nové monstrum ve vlčí podobě – kombinace rychlosti a síly je až děsivá a hrát proti němu bude výzva! Samozřejmostí jsou nové karty zombie karty, aby bylo jak vlčí nákazu vyvolat. Dále se můžete těšit na dvě nové mapové desky, které přinášejí nový prvek – schody a s nimi spojená vyvýšená místa, ze kterých můžete ostřelovat nové i star nepřátele na uctivou vzdálenost. A jak budete novým hrozbám čelit? Kromě 22 nový karet vybavení všeho druhu vás čeká hlavně čtveřice nových hrdinů, s unikátními vlastnostmi (plus i 4 nové hráčské desky, takže budete moci své dobrodružství prožít až v 10! hráčích a to už je porce, no ne?). Abych nezapomněl, ale všechny to už jistě napadlo, samozřejmě rozšíření obsahuje i lehce upravená pravidla a nezbytné nové scénáře, kterých je rovnou 10 a některé jsou skutečnou výzvou.

Takže si to shrneme, na co se můžete těšit?

- zombie vlci a vlčí monstrum!

- nové mapové díly s novými prvky!

- nové karty hrdinů, nové zombie karty, nové vybavení!

- nový hrdinové!

- novou variabilitu a výzvy!

Jak vidíte, rozhodně toho není málo a pokud se vám základní hra líbila, určitě rozšíření vyzkoušejte, novinke je spousta a rozhodně se vyplatí!

K dostání v české lokalizaci na jaře 2018! Díky Blackfire!

P.S. Pokud Zombicide ještě neznáte, mrkněte na naší recenzi základní hry – Zombicide Černý mor.

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři