Turnaj v Malacce pozvánka

Hry ostatní

Máte rádi karetní hry, pirátskou tematiku nebo sázení a blafování? Autoři české originální hry Malacca zvou na první oficiální šňůru turnajů po ČR. První turnaj proběhne 26. května v pražské deskoherně Mephit. Účastníci neplatí žádné zápisné, každý účastník získá 1 bod do českého i světového žebříčku hráčů. Vítěz získá tolik bodů, kolik se turnaje zúčastnilo hráčů.

Že jste ještě žádný turnaj v Malacce, ani v jiné hře nehráli? Organizátoři vzkazují, že v tom případě je turnaj v Malacce přesně pro vás :-) Zúčastnit se mohou (a mají) i začátečníci. Těm kluci z Loris Games vysvětlí půl hodiny před turnajem pravidla a dají si zkušební kolo. V případě Malaccy to stačí. Každá hra trvá jen 15 až 30 minut a nepotřebujete se nic složitého učit. Během hry si vystačíte se třemi typy karet (útok, obrana, obchod), schopností v pravou chvíli sázet a riskovat a se svým odhadem soupeřů.

Předpokládané turnaje 2015:

Praha: Mephit (26. 5., 18:00), Najáda, Černý rytíř, Deskohraní, ...

Chotěboř: Festival Fantazie

Pardubice: Gamecon

Plzeň (Staňkov): festival Goliáš a David

Dobříš: Fantasy víkend (FvvK con)

Aktuální rozvrh turnajů na webu hry.

 

A ta mezinárodní účast?

 

Souběžně s českými turnaji probíhá tour i v Baskicku ve Španělsku, kde je favoritem Egoitz Campo aktuálně s 12 body. Na konci roku 2015 bude vyhlášen vítěz české série turnajů, španělský vítěz i vítěz celosvětový. Vítězové budou odměněni glejtem kapitána Morgana a zatím blíže neupřesněným pokladem pro krále pirátů.

Autor: Vojtěch Rabyniuk Thunair

Galerie:

Partneři