Warboss Casual Cup 2015

Hry ostatní

Magic The Gathering je nejoblíbenější a největší sběratelská karetní hra na světě. Já osobně hraju od roku 1994 převážně na casual úrovni a rád bych Vás tak pozval na sérii turnajů pro nováčky, veterány, ale hlavně pro všechny kdo si chtějí zahrát v klidu přátelsky a bez velkých investic J Přesně takový je totiž Warboss Casual Cup! J

 

 

 

Turnajová série o nejlepšího hráče casual formátů. Pro účast nepotřebuješ žádné vlastní karty!!!

Sponzorováno hernou Warboss. Vstupné – 120,-Kč jednorázově nebo 40kč na turnaj. Vítěz obdrží nádherný meč s vygravírovanými turnajovými informacemi a svým jménem,  Nejlepší hráč každého z jednotlivých turnajů získá pohár ve tvaru MTG karty opět se svým jménem.

 

Formáty a datumy jednotlivých turnajů: 

02.05.2015 - EDH multiplayer (s Commandery 2014) 

09.05.2015 - All comon tower deck 

16.05.2015 - Booster draft Conspiracy 

23.05.2015 - Intropack battle + Finálová TOP 8 

 

 

Systém celkového bodování: Prvních devět hráčů z každého turnaje obdrží body, první deset, devátý dva body, všichni ostatní účastníci po jednom bodu. Na konci se sečtou body ze všech čtyř turnajů. Následně se odehraje TOP 8 intropack battle. V případě, že dva hráči by měli stejný počet bodů, bere se jako pomocné hodnocení kdo dosáhl lepšího výsledku, alespoň v jednom z turnajů (např. hráč A jeden turnaj vyhrál, hráč B má nejlepší výsledek druhé místo. Hráč A má tedy lepší pomocné hodnocení).

 

 

 

Více přím,o na stránkách herny WARBOSS!!!

Autor: Vojtěch Rabyniuk Thunair

Partneři