Aquaman: Pád do hlubin

Comics recenze

Všichni známe Aquamana. Mořský panic, co si povídá s rybami. Ano, tento hrdina patřící k JLA, je nejčastějším terčem vtípků všech fanoušků DC. Konečně si ale můžeme udělat vlastní obrázek o tom, jaký je Arthur Curry ve skutečnosti.

Netvora 2: Krev

Comics recenze

Netvora je nezapomenutelná. Originální, vymaňující se z žánrového řazení svým obsahovým i myšlenkovým přesahem. Jak ale vypadá pokračování této skvěle našlápnuté série?

Brána Irkally

Knihy recenze

Irkalla – podsvětí. Až tam se musí vydat na své strastiplné cestě galejník Kornel Báthory při svém tureckém zajetí. A cesta to nebude zrovna růžová, stejně jako její zakončení.

Vikingové – Pomsta synů

Knihy recenze

Zapomeňte na seriálové Vikingy, protože ti knižní jsou ještě mnohem drsnější a výpravnější. Ragnar je mrtev a jeho synové se ženou za zničující pomstou. Ale co když bylo všechno jinak?

Harley k sežrání

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i chutného! Harley si na svá alabastrová bedra naložila víc než je zdrávo. Únosy bezdomovců, Harley Sinn i nejzarytější batmanovská fanynka z budoucnosti. Faktem ale zůstává, že se špetkou hororu a spoustou krve to naší hrdince náramě sluší!

Partneři