Turing Machine

Hry recenze

Počítač bez elektřiny, elektronkových zásuvek nebo dokonce bez jakýchkoliv moderních prvků? A přesto řešící nebo spíš nabízející tisíce číselných rébusů? Turing Machine dokazuje, že to jde.

Marvel United: Spider-Geddon

Hry recenze

Spider-Man? A další? A Ještě noirový? A táhle snad jeden splétá sítě s kytarou a punkovým čírem? Ano! Spider-Geddon přináší pořádnou síťovou nálož pro milovníky pavoučího hrdiny ve všech podobách.

Heat: Hustý déšť

Hry recenze

Na trať se spouští velké kapky deště v hustých proudech a mezi jezdci roste napětí. Vlhká trať křivolakého japonského okruhu bude výzvou. A to je hned příští týden čeká rozpálené Mexiko!

Plošinovka

Hry recenze

Skákali jste v klasických počítačových plošinovkách, sbírali mince a předměty a likvidovali hordy nepřátel? Pak vás zaujme novinka Albi s názvem Plošinovka.

Betelgeuse

Comics recenze

Historie má tu nesnesitelnou vlastnost, že se pořád opakuje. Nebo že by se spíše člověk nepoučil ze svých starých chyb? Ať je to jak chce, ztracený kontakt s koloniemi na planetě Aldebaran k ponaučení nestačil. Nyní se ztratila i kolonizační loď mířící na Betelgeuse. A zdá se, že tajemný tvor Mantrisa se o tuto planetu zajímá také.

Partneři