Muzeum

Comics recenze

Hisaši Sawamura je ve svých dvaatřiceti letech nejmladším vrchním inspektorem, kterého kdy Tokijská policie měla. Aby také ne, když své práci obětuje naprosto všechno - včetně své rodiny. Sawamura si zrovna prochází životní krizí, když je přizván k případu brutálně zavražděné dívky. A tím jeho problémy teprve začínají. 

Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti

Hry recenze

Vypravte se na plesy a bály do vyšší společnosti a najděte si ideální partnera a vyhněte se skandálům v nové hře podle populárního seriálu.

Lazarus 2: Selekce

Comics recenze

Pozdvihovací selekce. Největší událost, během níž se dostane hrstce vyvolených ta čest povznést se z chamradě na sloužící. A dostat se tak pod ochranná křídla jedné z vládnoucích rodin. Povznesení rodiny Carlylových se uskuteční v Denveru. A dohled nad statisícovými davy má na starosti naše milá Forever.

Pyramido

Hry recenze

Faraon Mido má jedné přání – vybudovat pyramidu hodnou jeho majestátu a bohatství. Zvládnete splnit jeho výzvu právě vy?

Rainforest

Hry recenze

Vítejte v džungli. V nádherném Amazonském pralese překypujícím životem, faunou a flórou. Opice a pestrobarevní papoušci na stromech, žabky desítek barev v tůňkách všude okolo, majestátní stromy. Vypravte se do hry Rainforest.

Partneři