Fatale 3: Na západ od pekla

Comics recenze

Femme fatale, noir, tajemné kulty a Lovecraftovské hrůzy, oblouznění muži. Zkrátka rok nenávratně utekl a okouzlující Jo se vrací v třetím pokračování Fatale. Připravte se na výlet do časů minulých - a hlavně na cestu Na západ od pekla.

Bryan Talbot v Praze

Comics zajímavosti

Na 14. září přijal pozvání pražského nakladatelství Comics Centrum významný britský komiksový scénárista a výtvarník, Bryan Talbot. Čeští fanoušci tak budou mít příležitost setkat se s autorem mnoha oceňovaných komiksů a zároveň jedním ze zakladatelů formátu grafický román.

Azul: Vitráže Sintry

Hry recenze

Když mistři obkládači svými azujelos vyzdobili pro portugalského krále, co mohli, přišel čas na něco nového – tentokrát vyměnili dlaždice za sklo a hnali se vyzdobit vitrážemi starobylou Sintru.

Střípky času

Knihy recenze

Lidé obdaření magickou mocí žijí mezi námi. Jana je jednou z nich. Obyčejná dívka, tichá a uzavřená, v kolektivu neoblíbená. Nicméně se schopností cestovat časem. Vzhůru do minulosti!

Září 2019

Comics novinky

Prázdniny jsou za námi, škola je tu (vysoká tu bude za chvíli a pro ostatní je práce pořád, že ano) a s koncem léta a začátkem podzimu se začínají opět plnit i ediční a vydavatelské plány. pojďme se tedy podívat, co je pro nás připraveno.

Partneři