Autonomie

Knihy recenze

Rok 2144. Mocenské demografické rozdělení jak ho známe dnes je již dávnou minulostí. Nyní vládnou nadnárodní korporace, mezi kterými hrají prim farmaceutické koncerny. To vše ve světě, kde je kapitalismus dotažen ad absurdum a život jedince má pouze malou cenu.

Wolverine: Starej dobrej Logan

Comics recenze

Vezmete Wolverina, přidáte dvojici Mark Millar a Steva McNivena, přimícháte prvky klasického westernu a postapokalyptických příběhů, šoupnete to pár let do budoucnosti. Protřepat, nemíchat. A vznikne vám legendární dílo – Starej dobrej Logan.

Dračí palác

Hry recenze

Starobylé centrum a symbol moci – Dračí palác – se po desetiletích úpadku hroutí. Využijte svou moc a právě vy se staňte novým vládcem Dračího paláce!

Indiánské léto/El gaucho

Comics recenze

Indiánské léto je déletrvající, suché, slunné a teplé počasí na konci podzimu, jakási severoamerická obdoba babího léta. El Gaucho je zase jihoamerický honák dobytka, byť způsobem života se od kovbojů odlišuje. Dva nesourodé a přesto zajímavé světy v jedné knize. To je nejnovější přírůstek do edice MDEK.

Hradba západu

Knihy recenze

Dobrodružství kapitána Báthoryho se řítí do strhujícího finále. A kde jinde by mohla série o protitureckých válkách vyvrcholit, než při obléhání Nových zámků – Hradby západu?

Partneři