Bizárův pořádný Parazmatek

Comics novinky

René Bizár: Vesmírný dobrodruh, který zpočátku působil ve světě Černé palice jako taková neškodná - a vcelku nešťastná - vedlejší postava. Jakou měl skutečnou úlohu dnes již všichni dobře víme. Což takhle ale poznat plukovníka trochu blíže?

Cupity dupity

Hry recenze

Vydejte se na královskou honbu za pokladem s týmem svých myšáků a myšek a splňte přání slovutné Lady Kukačky v deskoherní novince.

Anno 1800

Hry recenze

Vydejte se na neprobádané ostrovy a nastartujte ekonomicky a průmyslový rozvoj na prahu samotné průmyslové revoluce. Vyrábějte, obchodujte a budujte impérium ve hře Anno 1800.

Extraliga All-Stars 1993-2023

Hry recenze

Máte rádi hokej? Pak je čas postavit si svůj vysněný tým legend české nejvyšší soutěže a nasázet soupeřům pár gólů v nové, ryze české karetní hře.

Hrdinové umírají

Knihy recenze

Caine: nejnebezpečnější člověk, který kdy kráčel světem Arkhany. Od ledových vrcholků na severu, po žhavé písky jihu; tam všude znají muže, jemuž se neřekne jinak než Čepel Tyshalleova. Na Arkhnaně není nikdo, kdo by se Caineovi postavil a přežil. A zároveň nikdo, kdo by jen tušil, že Caine je obyčejný herec...

Partneři