Batman 3: Já jsem zhouba

Comics recenze

Bane. Jeden z nejhorších Batmanových protivníků se vrací do Gothamu a jeho cíl je jediný. Získat zpět co mu bylo ukradeno a pokořit Batmana, zlomit ho za to co provedl. A s netopýrem zničit i vše co je mu drahé. Zemřou snad všichni?

Alita a Dobytí Salemu

Comics recenze

Máme tu finále velké série! Někomu se bude líbit moc, někomu míň a spoustě lidí vůbec. S tím už se musí čtenáři vypořádat sami. Rozhodně ale není nouze o překvapení!

Conan je zpět aneb díly 0 a 1

Comics recenze

Barbar. Cimmeřan. Válečník, dobrodruh, zloděj a zabiják. Zkrátka legendární Conan. Sice ne Kolosální, ale i tak by vás rozhodně neměl minout v prvních dvou knihách z dílny Comics Centra.

Babylon Berlín

Comics recenze

Výmarská republika – Německo před hrůzou nacismu. To je doba, jejíž potenciál zatím nebyl ani zdaleka vyčerpán. Sex, drogy, napětí a vraždy – přesně tam je zasazená komiksová detektivní novinka Babylon Berlín.

Barbarská knižnice dostane další přírůstek

Comics novinky

Na konec června má pražské nakladatelství Comics Centrum naplánováno vydání druhého Kolosálního Conana, o jehož vydání opět rozhodují (a již rozhodli) sami čtenáři. Jedná se o poslední komiksový počin zesnulého kultovního překladatele Jana Kantůrka.

Partneři