Grandville v plné kráse

Comics novinky

Bryan Talbot je na českém trhu dobře uvedeným jménem a zárukou četby určené vyspělým čtenářům. Vzpomeňme Luthera Arkwrighta. Nyní, asi po bambilionu let, vydalo nakladatelství Comics Centrum dotisk první knihy ze série Grandville. A že bylo sakra na čase!

Co chystá Albi?

Hry novinky

O víkendu proběhl tradiční Albi Game Day netradiční streamovací formou. Pokud chcete vědět, co všechno si pro nás vydavatelství připravila na zbytek roku 2020 a část roku 2021, tak tady je souhrn.

Monstrum: Frankensteinovi dědicové

Hry recenze

Vítejte v Paříži roku 1819. Cíl vašeho výletu do města na Seině ovšem nejsou líbánky nebo památky. Váš cíl je úplně jiný. Musíte stvořit život. Umělý život. Musíte stvořit monstrum - dokonalou Frankensteinovu nevěstu.

Černá palice: Z temných koutů Spiral City

Comics novinky

Zlatuška Zlatonoška, Madam Vážka, Valda Darda, Barbufoun, Plukovník Bizár a Robotela. Hrdinové Spiral City, kteří zachránili planetu Zemi před děsivým Antibohem. Ale skutečně jsou ti jediní, kdo ve Spiral City přitahuje potíže? Ve městě, kde létají mezidimenzionální příšery a v kanalizaci sídlí Prastarý?

Zbodni salát!

Hry recenze

Takže dvě mrkve, jedno středně velké zelí, žlutá paprika a pár rajčat. Pořádně všechno nakrájet na kostičky, zamíchat, lehká nakyslá zálivka a můžeme podávat novinku od Mindoku. A taky Zbodnout salát!

Partneři