Team 3

Hry recenze

Já nemluvím, ty neslyšíš a ten třetí nevidí – a společně musíme složit skládačku dle plánu, jsme totiž správná parta, teda TEAM 3!

Avatar: Tsu´ tejův příběh

Comics novinky

Stěží najdete milovníka epické sci-fi, který by tento film neznal. Jeden z nejvýdělečnějších snímků v historii kinematografie; první, který v tržbách pokořil hranici dvou miliard dolarů a rozhodně ta nejlepší 3D podívaná své doby. Z filmu se stal fenomén, z fenoménu kult. Kult jménem Avatar.

Dominion

Hry recenze

Desítky ocenění, desítky malých i velkých rozšíření, tisíce prodaných kusů. Rok prvního českého vydání 2009. A přesto ani po tolika letech neztrácí nic ze svého lesku. To je karetní hra Dominion.

Requiem: Upíří rytíř 2

Comics recenze

Už láska mezi nacistou a židovkou v našem světě byla v podstatě nemyslitelná a odsouzená k zániku. A nejinak je tomu ve Vzkřísení mezi upírem a jeho nepřítelem. Vítejte zpět do šílené mysli Pata Millse a Oliviera Ledroita.

Thor: Bůh hromu znovuzrozený

Comics recenze

Thor Odinson je zpět. Stále sice platí, že není hoden nést Mjolnir, nicméně svým vlastním arzenálem kladiv se ohání jak nejlépe umí. Stejně tak Jason Aaron, který dělá s Thorem opravdové divy!

Partneři