Liga spravedlnosti 3: Bezčasí

Comics recenze

Nejslavnější DC superhrdinský tým musí zachránit svět, zase. Tentokrát ale půjde o krk i samotným superhrdinům, zase. A tak v rámci Znovuzrození do třetice všeho dobrého i zlého společně proti Bezčasí.

Pérák: Oko budoucnosti

Comics recenze

Nacisti se nám zase jednou roztahují po republice a Adolf Hitler chce získat ostatky samotné kněžny Libuše. Kdo jiný se mu může postavit, než legendární hrdina odboje Pérák.

Skalpy 10: Konec cesty

Comics recenze

I sebelepší příběh někdy docílí svého konce. Komiksové Skalpy cílovou pásku proťali v českém vydání desátou knihou s podtitulem Konec cesty. Pojďme tedy naposledy do rezervace Prérijní růže.

Thanos: Lom bohů

Comics recenze

Neměnnou konstantou úspěchu v literatuře či filmu je motiv poraženého hrdiny. A je celkem jedno, jestli se jedná o klaďase či superzáporáka. Prostě je dostaňte na kolena a uvidíte, jak si hned získají vaše sympatie. Po porážce ale často následuje cesta zpět na vrchol. Tu nyní musíme absolvovat i my s Thanosem.

Narcos

Hry recenze

Patrón proti všem a všichni společně proti Patrónovi. Aneb užijte si atmosféru seriálu Narcos v nové deskové hře od Blackfire - dolary, kokain, vraždy a hon na padouchy už čekají.

Partneři