Březen 2018

Comics novinky

Rok 2018 zatím pádí rychlostí Flash na druhou a než se stačíte rozkoukat, už tu máme březen! No jo, jako vážně. A i třetí měsíc roku se nese v duchu pořádné nálože komiksových a knižních novinek od našich oblíbených vydavatelů!

Comics Centrum

Jako první musíme zmínit možnost až do neděle 4.3. předobjednat si v edici Na přání nového Goona. Ano, přesně toho Goona s hasákem, Frankym a spousty a spousty problémy, kterého všichni prostě milujeme! Tentokrát se dostáváme už do poloviny celé série s díly 8 (objednat tady) a 9 (a tady), tak na co ještě sakra čekáte? Na ránu hasákem po kebuli?!  Druhá novinka se také týká edice Na přání, protože těm kdo si v lednu předobjednali, vyjdou díky bohu, 20.3. oba díly Grandvillu 3 a 4 (a pár kousků navíc, lotři!). A teď k úplným novinkám. V druhém pokračování se vrátí jednak agent protřepat-nemíchat, 007, nejlepší z nejlepších – James Bond s podtitulem Fantom a pak také Lord Baltimor a jeho pomsta na nemrtvých vstříc Evropou, skrývající se pod názvem Baltimore 2: Prokleté zvony. Obě série mají zasloužený úspěch, takže pokud vás zatím minuly, máte šanci na nápravu!

 

Crew

Crew nám, jak již je tradiční, pokračuje raketovým tempem dobře promazaného rotačního kulometu kvalitního čtiva:

  •       Umbrella Academy 1: Akademická suita (6.3.) – banda superhrdinů zachraňujících svět (no dobře, trochu klišé..) – hodně disfunkční rodina superhrdinů, kteří musí pomoct světu (lepší?!)
  •        Gantz 19 (6.3.) – no prostě další díl mangy, čtenáři vědí, nečtenáři asi v 19. díle nenaskočí
  •       Strážci galaxie/X-men: Proces s Jean Greyovou (13.3.) – spravedlnost na Jean, která technicky ještě nic neudělala? Zachrání jí někdo?
  •     Dvanáctý Doktor Who 1: Terrraformer (13.3.) – záchrana světa, svatba, Indie a mnohem víc, jízda se slavným doktorem může začít!
  •         Usagi Yojimbo 28: Rudý Škorpion – králičí samuraj je opět na scéně a musí se postavit gangu terorizujícímu široké okolí
  •          Simpsonovi – Bart Simpson 3/2018: Cáklá Ségra (19.3.)
  •       Bojový anděl Alita 2: Smrtící anděl – Po Hugově smrti je všechno jinak a Alita mění své působiště do drsného a smrtícího sportu, jak se jí bude dařit?
  •         Dlouhý zítřek a další příběhy – Moebius – asi není potřeba dodávat víc. Sbírka povídek komiksového velikána.
  •          Assasins Creed 4 : Povstání 1 – nový díl série o věčném boji mezi templáři a vrahouny slibuje zvraty a nová směřování, no uvidíme
  •         Čarodějova nevěsta 2 – na hlavní hrdinku čeká spousta otázek, ale málo odpověd

BB art

Jako první nás hned 7.3. čeká Harley Quinn 3: Láska na první ránu. Harley se zamiluje do samotného netopýřího muže, vloupá se do Arkhamova kvůli osvobození kamarádky a bude slavit svátky – no a vy se rozhodně nebudete ani chvíli nudit! Druhou novinkou je pak pokračování Sebevražedného oddílu s podtitulem Vzestup baziliška. Oddíl má ve svých řadách zrádce vycvičeného samotným nepřítelem, co s tím!? Vychází v pevné i brožované vazbě 21.3.

 

NHM

41 – 9.3. – Elektra

42 – 23.3. – Black Knight

 

DcKK

32 – 14.3. – (čičičiči) Catwoman: Selinina velká loupež

33 – 28.3. – JLA: Spravedlnost - kniha první

 

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři