Červenec 2018

Comics novinky

Letní prázdniny začali a většina lidí tradičně miří na dovolenou, ať už někam k moři nebo do hor (nebo jak řikal Pepíček někam úplně jinam), co takhle vzít si sebou komik či knížku?

Comics Centrum

U CC se v červenci dočkáme sice jediné (díky bohu, moje peněženka potřebuje taky prázdniny) knihy, a ale zase to bude pořádná bichle – přichází další díl prsaté hledačky pokladů Tomb Raider Archivy S.3. Kniha už se tiskne, připravuje a brzy bude k dostání u vydavatele s tradiční slevou.

 

Crew

Co vám budu povídat a co jiného byste čekali, Crew má obří zásobu nových komiksů, takže postupně:

- Ghost in the Shell 1.5: Human-error procesor (3.7.) – závěrečný díl kyberpunkové ságy, tentokráte se jedná o uzavřené povídky, snad si napraví reputaci

- Rocket 2: Tahání za ocas (3.7.) – ne, nejedná se o erotiku od Manary, ale o pokračování nejdrsnějšího vesmírného mývala

- Usagi Yojimbo 29: Dvě stě jizo (10.7.) – oblíbený králičí samuraj v nekončícím vyprávění Stana Sakaie

- Svůdné schůzky (10.7.) – nějaká ta letní komiksová erotika

- Batman: Noc nestvůr (10.7.) – další Batman z Rebirthu, tentokrát crossover tří příběhových linií v jednom

- SIMPSONOVI - BART SIMPSON 7/2018: KRÁL PONOCOVÁNÍ (16.7.) – prostě žlutá klasika

- Modrá Crew 8: Ekhö, Zrcadlový svět 5 a 6 (17.7.) – Modrá Crew se vrací k oblíbené sérii a všem jejím netradičním i tradičním hrdinům

- World of Warcraft: Kronika Svazek III – závěrečný díl mapující historii (nejen) herního světa

- Útok titánů 16 – manga série a její další díl

 

BB art

Tady nám pokračuje Znovuzrození DC v knize Sebevražedný oddíl 2: K zbláznění příčetná – jaké to asi bude, když tahle parta padouchů a šílenců potká despotu, diktátora a prostě někoho ještě mnohem horšího než oni? Ano, Zod jim nejspíš zatopí. No a do toho se všichni na velitelství zblázní, tedy kromě Harley, i když ta už magor je že? Vychází 25.7.2018.

 

Brokilon

Bohužel u Brokilonu tu máme nějaké odsuny a posuny (více zde). V červenci se přesto dočkáme dalšího Star Treku Heathera Jarmana s podtitulem Evoluce a nového románu Petra Heteši s názvem Žádná chvíle není poslední – cesta do záhrobí nemusí být zase až tak jednoduchá, o tom vás (i sám sebe) přesvědčí hlavní hrdina.

 

Epocha

Řezník je zpátky! Ne, vážně, vychází nový román Františka Kotety Poslední tango v Havaně a čekejte vše co máte na tomto autorovi rádi, všechno! 

 

DiCKK

40 – Green Arrow: Prázdný toulec, kniha první – 4.7.

41 – Green Arrow: Prázdný toulec, kniha druhá – 18.7.

 

NHM

50 – Ant-Man (Scott Lang) – 13.7.

51 – She-Hulk – 27.7.

 

 

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři