Co nás čeká (a nemine) v dubnu 2017

Comics novinky

Známá česká pranostika říká „ březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem“. Letos to vypadá, že nás teplo a sluníčko vyžene ven dřív. Tak či tak, ať budete číst na kamnech či venku v přírodě (a vychutnáte si kapající nos v době alergií), pojďte se podívat, co nám česká vydavatelství přichystala na duben zajímavého ze světa komiksu.

Comics centrum

Skoro se chce říct, že nás toho u CC čeká málo – pouze dvě knihy a obě jsou z řady Goon, konkrétně díly 0 – Drsné kšefty a 7 – Místo bolesti a žalu (vychází 11.4.). Obě byly v edici na přání, byla tedy nutnost, aby si fanoušci objednali alespoň 500 kusů, aby u nás vůbec vyšly. Jsem hrozně rád, že to CC stále vychází a vždy se zatím našlo dost nadšenců (bláznů, fanatiků, nerdů, geeků atd.), ač to jsou často nervy do poslední chvíle. Pokud vás série Goon zatím minula (Ehm, jako vážně?!) nebo jste zapomněli předobjednat (naštěstí na vás holomky vydavatel myslí a vždy má několik kusů navíc pro volný prodej!), mrkněte na stránky Comics Centra nebo na některou ze starších recenzí tady na Geekcave a zjistíte víc. Originální série Erica Powella si jistě zaslouží vaši pozornost, každý díl je jiný a jedinečný a snad (pokud to vůbec jde) ještě lepší než předchozí!

Goon : Drsný kšefty

Goon 7 : Místo bolesti a žalu

P.S. Pokud se vám zdá, že v dubnu ušetříte, květen vám to jistě, doslova pekelně, vynahradí.

Crew

U Crwe nás již tradičně čeká velká nálož kvalitního čtiva. Crew na nás valí série u nás již zavedené, pokračující dalšími díly – začátkem měsíce vychází Assassins Creed 2: Zapadající slunce (4.4.), druhý díl komiksu inspirovaného sérii počítačových her, následuje Naruto č. 32 Výprava za Sasukem (18.4.), oblíbený zrzavý milovník lasagní – Garfield (11.4.), žlutá pohroma v podobě rodiny Simpsonových (18.4.), Útok titánů 11 (další zavedená manga), a již jedenáctý díl série Mýty: Válka a střepy (11.4.) – mezi Mýtovem a nepřítelem se po předchozím oťukávání rozhořela skutečná válka a my budeme s napětím sledovat, kdo z našich oblíbených hrdinů zemře a kdo bude žít. Nakonec vychází i další díl Modré crwe, po výletu na lehce šílené Ekho se tentokrát vydáme do Japonska v komiksu Okko (18.4.). No, málo toho rozhodně není a nikdo si nemůže stěžovat, že si nevybere (jako vážně, ani to nezkoušejte, jinak přijde Lobo s hákem a pak máte vážně po legraci).

 

https://crew.inshop.cz

 

BBart

Po ukončení několika komiksových serií, které se bohužel u nás nechytly a kolem kterých bylo zase jednou strašné halooo, mnoho hejtů a výčitek (ach jo… ale na druhou stranu si za to můžeme tak na 50 % my sami čtenáři, nelze čekat, žě někdo bude vydávat něco, co pak jen leží na krámě a nikdo to nechce ani ve slevě). V dubnu nás čakjí dvě věci - první je další díl zavedené série Punisher MAX s podtitulem Dlouhá chladná noc (12.4.) a duhou pak tradiční přídavek ze světa DC - Wonder Woman 2: Odvaha (vychází 26.4. a jak je zvykem, v brožované i vázané verzi zároveň, každý nechť si vybere dle libosti.

 

http://www.bbart.cz/katalog

 

UKK, NHM, DCKK (ne, to není text indiánského zaříkávání…)

 

12. 4. – svazek 113 UKK - Deathlok: Zrození

26. 4. – svazek 114 UKK - Ultimate Comics Spider-Man: Kdo je Miles Morales?

 

7.4. – svazek 17  NHM – Falcon

21.4. – svazek 18 NHM – Deadpool

 

12.4. - svazek 8 DCKK – Green Lantern – Rok jedna

26.4. - svazek 9 DCKK – Superman – Pro zítřek 1

 

Za duben je to zatím vše, není toho zrovna málo (hlavně Crew na nás skutečně chrlí jednu lepší věc než druhou - a nekupte to, když máte x dílů předtím že?). No a to květen vypadá ještě nabitější, takže šup makat děti, ať máte za co pořídit další kousky do knihovny.

 

P.S. Tam kde schází přesné datum vydání, ještě nebylo zveřejněno vydavatelem.

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři