Darkness přichází!

Comics novinky

Konečně! Po dlouhém ročním čekání je spuštěno předobjednávání další monstrbichle ze světa Artefaktů, odkud již známe Witchblade. Tentokrát se podíváme na druhou stranu barikády a místo sexy policistky poznáme sexy mafiána. Se zálibou v temnotě. Přivítejte Darkness!

Pokud ale budeme zcela přesní, Darkness a její nositel Jackie Estacado u nás nejsou žádnými nováčky, Calibre publishing vydalo book The Darkness již v roce 2001. Uzavřený příběh obsahoval šest sešitů a představil českému čtenáři mistra pera Gartha Ennise a mistra kresby Marca Silvestriho. V připravované knize The Darkness kompendium vol. 1 nás čeká prvních pětadvacet sešitů samostatné série The Darkness.

 

Záměrně píši samostatné série, protože sílu Darkness i Jackieho jsme poprvé spatřili na stránkách již zmiňované Witchblade. A v tom tkví kouzlo celého univerza Artefaktů - v celkové provázanosti sérií i jejich postupném vývoji. Formátem se bude The Darkness rovnat ostatním monstrbichlím, stejně jako Witchblade bude mít matný povrch s parciálním lesklým lakem a celkem 640ti barevnými stranami.

 

Anotace knihy praví:

Druhý svazek z tajuplného světa Artefaktů, ve kterém se k Witchblade přidávají další elementární síly – Darkness, Angelus a Magdalena.

Pro mafiánského zabijáka Jackieho Estacada byly jeho jedenadvacáté narozeniny požehnáním i prokletím zároveň. Stal se totiž nositelem elementární síly Darkness. Ta umožňuje tomu, kdo jí vládne, vstupovat do jiných dimenzí a ovládat místní démony.

Síly dobra celého světa se spojí, aby bojovaly proti zlu, které Jackie a jeho dar představují. Má to ale jeden háček, tentokrát... jsou to ti špatní.

 

Jak jsme u Comics centra zvyklí, knihu je třeba objednat a hlavně zaplatit předem. Pokud se do konce října najde nejméně třista zájemců, vyjde u nás The Darkness někdy v polovině prosince. Cena je opět 2200 Kč. Za jednu knihu to vypadá jako velká částka, ale při rozpočítání získáme příjemných 88 Kč za sešit, což je u velkoformátového tisku a limitované edici doslova za hubičku. Na odkazu níže můžete směle objednávat, stíny na vás již čekají!

 

OBJEDNAT ZDE

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Partneři