Druhá knižnice pekelná!

Comics novinky

Po dlouhém čekání Comics centrum opět rozjelo předobjednávku další velkoformátové komiksové knihy. A konečně je zpátky nejznámější milovník koček a paranormální vyšetřovatel, Hellboy. Pekelná knižnice číslo dvě se blíží.

Další "monstrbichle" je na obzoru a opět se budeme moci začíst do příběhů plných tajemství, legend a magie. Nepochybuji o tom, že Hellboy: Pekelná knižnice 2 opravdu vyjde. Jen by mě zajímalo, zda pokoří magickou hranici 1000 kupujících, což se zatím žádnému z předchozích projektů nepovedlo. Pojďme se ale nyní podívat na obsah.

 

"Hellboy je poněkud svérázný vyšetřovatel Úřadu paranormálního výzkumu a obrany. Řešení jeho případů ho přivádí na prapodivná místa a vede k setkáním s prazvláštními tvory. Zároveň ho neustále pronásleduje jeho původ a to, proč byl přiveden na tenhle svět.
Hellboyův duchovní otec Mike Mignola míchá pro čtenáře naprosto neodolatelnou směs bájí a legend, přidává skvělou atmosféru, akci a humor a to všechno jim pak podává v neobyčejně atraktivní kresbě. Není tedy divu, že si naši čtenáři již vychutnávají Hellboyovi příběhy již neuvěřitelných devatenáct let a dychtivě čekají na každý nový díl jeho dobrodružství. Nyní mají možnost si přečíst další čtyři Hellboyovy knihy ve dvojnásobném formátu a dozvědět se spoustu dalších zajímavostí přímo od Mika Mignoly."

 

Druhá Pekelná knižnice obsahuje příběhy č. 5 (Červ dobyvatel), č. 6 (Podivná místa), č. 7 (Pražský upír) a č. 10 (Paskřivec). Kniha obsahuje dva dlouhé příběhy a dva povídkové. Číslování sice může vypadat trochu matoucí, ale povídky jsou řazeny chronologicky dle Hellboyova univerza. 

Hellboy: Pekelná knižnice patří na špici velkoformátových knih, které Comics centrum vydává. Textilní vazba se zlatou ražbou a silný papír jsou základními atributy kvalitně odvedené práce. Navíc se ukazuje, že se jedná jak o dobrou sběratelskou investici (cena KVSC se nyní pohybuje hodně nad 10 000 Kč), tak o ekonomickou koupi. Při rozpočítání nákladů na jednotlivé knihy se tak jako tak dostanete přes 2000 Kč.

Hellboy: Pekelná knižnice 2 je k dostání ve formě předobjednávky na stránkách Comics centra (odkaz níže). Na rozdíl od knih "Na přání", je nutné Pekelnou knižnici zaplatit předem. Cena je opět 2200 Kč. Zato se vám dostane poděkování na konci knihy a jedinečného očíslovaného výtisku. Tak kdo z vás bude mít číslo 1000? :)

 

PŘEDOBJEDNÁVKA ZDE

 

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Partneři