Listopadové novinky 2017

Comics novinky

Rok nám pomalu končí, teplota pomalu klesá, počasí se zhoršuje a dny se nenávratně zkracují. Nejvyšší čas zůstat s knížkou doma v posteli! A všichni naši vydavatelé si připravili opravdu pořádnou nálož novinek. Takže co nás čeká?

Comics Centrum

I když nám slíbili, že už letos končí a všechno představili, vzali si v CC k srdci, že pravidla se mají porušovat a na říjnové skvělé akci určené pro všechny fanoušky a příznivce oznámili poslední letošní překvapení (tramtadadá – prostě zvuk famfár, jasný?!), přichází Černá Palice (v originále Black Hammer) – příběh sice o superhrdinech, ale klasické pláštěnky a trenýrky na tělo nečekejte, tady vás čeká spíš melancholie, zmar a skutečný svět. Však už si pro vás vydavatel připravuje sérii článků, které vám představí celou sérii a její autory.

 

Crew

Crew drží tempo ať se děje co se děje, i kdyby trakaře padaly! Kromě připravovaných novinek začali představovat i ediční plán na rok 2018, takže si to určitě nenechte ujít s sledujte jejich stránky, ať víte co vás čeká a nemine! Ale zpátky k listopadu, takže:

 • 47 RÓNINŮ (7.11.) – autor Usagiho a jeho zpracování nejklasičtějšího japonského příběhu o tragédii, zradě a pomstě
 • Naruto 35: Nová dvojka (14.11.) – mise se nezdařila, je čas se zlepšit
 • Strážci galaxie 2: Angela (14.11.) – boj o záchranu světa pokračuje!
 • Živí mrtvý 23: Šeptavé výkřiky (14.11.) – přichází nový nepřítel!
 • World of Warcraft: Kuchařka (14.11.) – kdyby náhodou jste si chtěli uvařit nějakou orčí mňamku!
 • Simpsonovi – Bart Simpson 11/2017: Holé pravdy (20.11.) – neviditelný Bart a holé zadky, to musíte vidět!
 • GHOST IN THE SHELL 2: MAN-MACHINE INTERFACE – druhý díl legendární mangy konečně v českém překladu
 • Technokněží – příběh ze světa Metabaronů legendárního Alejandra Jodorowského
 • Sponge Bob 1 – žlutá houba v komiksu, ať máte něco pro děti
 • Simpsonovi: Komiksový výbuch – žlutá rodina opět zpátky v nejlepší formě
 • Fullmetal alchemist – Ocelový alchymista 1 – nová manga série. Pravidla by se porušovat neměla, hlavní hrdinové o tom ví své!


BBart

Na BBart už se letos sneslo spousta nadávek, naříkání a výčitek, ale listopad vám všechno vynahradí, to vám můžeme slíbit! Hned 1.11. vychází dotisk/reedice legendárního komiksu Alana Moora – Watchmen/Strážci – v nové úpravě a přebalu. Z Gothamu se k nám přiřítí hned dva vyprodané dotisky. Nejprve nás 8.11. čeká střet Batmana s jeho nemesis – Jokerem v knize Batman Detective Comics 1: Tváře smrti a následně 15.11. někdo v Arkhamu podá vězňům nebezpečné sérum a město čeká velký problém v komiksu Batman: Temný rytíř 1: Temné děsy. Slibovaná pecka Eda Brubakera a Sean Phillipse – Fatale 1: Smrt je mi v patách, tohle nesmíte minout! Už 22.11. u všech dobrých knihkupců! Parádně napěchovaný měsíc pak zakončí 29.11. nový díl cenami ověnčeného komiksu Sága! No? Lhal jsem snad na začátku, že to bude pecka?

 

Brokilon

Tady se budu trochu opakovat, protože o všem jsem psal už v říjnu, takže jen krátce. 14.11. vychází nová kniha Jana Kotouče s názvem Ofenziva českých zemí (s podle mě jednou z nejlepších obálek) a v průběhu měsíce ho doplní Jas kvasaru Aleše Pitzmose.

 

NHM

32 – 3.11. – Thor

33 – 17.11. - Shang-Chi

 

DCKK

23 – 8.11. – Flash: Zrozen k běhu

24 – 22.11. – Robin: Rok jedna

 

Já se těším, těch favoritů mám hned několik! A co vy? Dejte nám vědět, co si určitě nenecháte ujít!

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři