Novinky v červnu 2017

Comics novinky

Než všichni utečeme někam k vodě (nebo do raději do chládku hor, každému podle gusta) a užijeme si dovolenou, pojďme se podívat co si pro nás přichystali (nejen) komiksový vydavatelé na poslední měsíc  školního roku.

Comics Centrum

Po květnové, skoro až snové, náloži nás toho tentokrát čeká o poznání méně, ale i tak vaše prasátka zabrečí, vychází totiž v pořadí již třetí Pekelná knižnice, tentokrát obsahující díly 8,9,11 a 12. Podle edičního plánu nás zároveň čeká nějaké překvapení, co to asi bude?

P.S. Pekelný začátek léta co?

Crew

Jak je již tradicí, Crew nám opět překládá celou řadu skvělých knih:

-          World of Warcraft: Pouta bratrství (6.6.), oficiální prequel k filmovému zpracování známeho  herního světa

-          Klik (9.6.), slavný erotický komiks od známého italského tvůrce Milo Manary, tentokrát dokonce v barvě!

-          Gantz 16 (13.6.), pokračování zavedené manga série

-          Batman 7: Konec hry (17.6.), Batmanova nemesis Joker je zpátky, ale tentokrát i jeho přešel smích a je pěkně                     kyselý!

-          Soudce Dredd - Sebrané soudní spisy 02 (17.6.), ochránce práva, bojovník s jakýmkoliv porušením systému,                  obávaný a tvrdý soudce je zpátky a hodlá zatočit se všemi padouchy v Megapolis a okolí, na mnohá volání fanoušků              se po mnoha letech vrací a navazuje na předchozí vydanou knihu

-          Naruto 33 (20.6.), oblíbený hrdina se vrací již ve 33. díle 

P.S. Pokud nemáte holku, je Klik sázka na jistotu! No a pokud jí máte, kupte jí Dredda, holky rády drsný šlapáky!

 

BB art

Nebudeme si nic nalhávat, BB art ve vydávání komiksů zvolnil, ubral plyn, ale buďme rádi, že vydává alespoň něco, po pokračování Ságy nás na konci června (28.6.) čeká další, 10., díl, ze série Punisher MAX  s podtitulem Valley Forge, starý nepřítel se vrací a našeho hrdinu nečeká rozhodně nic lehkého.

 

Brokilon

Brokilon si připravil na začínající léto trochu toho nostalgického návratu do zimního období a vydá Pomníky zimy od Jana Hlávka a Jany Vybíralové.

 

UKK

117 - 7.6. - The Amazing Spider-Man: Pavoučí ostrov, část druhá

118 – 21.6.- Captain America & Falcon: Cvokbomba

NHM

21 – 2.6. – Nick Fury

22- 16.6. – Black Panter

23 – 30.6. – Mockingbird

DCKK

12 – 7.6. - Superman: Poslední syn Kryptonu

13 – 21.6. – Batgirl: Rok jedna

P.S. Pokud se vám těch kompletů zdá pořád málo, nedávno jsem u kolegů v Německu viděl první díl série Star Wars, že by další možnost zaplnění knihovny skládaným obrázkem na hřbetech?

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři