Prosinec 2017

Comics novinky

Uteklo to jako voda a máme tady závěr roku 2017. Pojďme se společně podívat čím nás vydavatelé potěší pod stromeček a čím letošní rok zakončí, a i když nejsilnější měsíc byl listopad, stále je na co se těšit.

Comics Centrum

V CC si pro nás na závěr roku připravili další ze svých obr obrovských knih. Každý kdo si knihu předobjednal se může těšit na Witchblade Kompendium kniha 2. Kampaň nasbírala potřebný počet objednávek raketovým tempem, a tak věřím, že se všichni těšíte!

 

Crew

I Crew už trochu polevilo (ale zase už představuje svůj ediční plán na další rok a zatím je to BOMBA!), i tak ale přináší několik zajímavých novinek:

- Temná věž 4: Pád Gileadu (5.12.) – Roland je na tom špatně, království v troskách, příprava na finální souboj v plném proudu

- Gantz 18 (5.12.) – zapomenout na nepřátelství a spolupracovat? Těžký úkol! Zvládnou ho,

- Knihy magie (12.12.) – Neil Gaiman a jeho kouzelnický svět – zapomeńte na Harryho, přichází Tim!

- Batman/Želvy ninja (12.12.) – crossover netopýra v lidské podobě a oblíbených ninjů v krunýři

- Tokijský ghúl 7 (12.12.) – manga série o upírech (Edvarda nečekejte) v dalším díle

- Kick-Ass: Nářez – Zabíjačka (15.12.) – Mindy a její masakrování zlých zloduchů (neplést se zabíjačkou na dvoře u babičky!)

- Simpsonovi – Bart Simpson 12/2017: Somrácká pohoda (18.12.) – ani v prosinci nebude ochuzeni o žlutou rodinku

Brokilon

Že by konečně vyšel román Ve stínu Rudé věže? No nechme se překvapit! Doplnit by ho pak měl další díl nekonečné série Star Trek s podtitulem Bohové noci a sci-fi román Billa Baldwina s názvem Zvrat.

 

Epocha

V prosinci nám Epocha a oblíbený český autor František Kotleta přinesou závěr postapo trilogie s názvem Rázová vlna. Dokonce můžete přijít i na besedu s autorem spojenou s autogramiádou a křtem knihy 8.12. do Domu knihy v Ostravě, všichni jsou srdečně zváni!

 

NHM

34 – 1.12. – Warlock

35 – 15.12. - Ant-Man

36 – 29.12. – Hercules

 

DCKK

25 – 6.12. – Superman/Batman: Supergirl

26 – 20.12. – Triumvirát

 

No a to je pro letošek vše. Přejeme hezké Vánoce a klidné svátky a spoustu knih a komiksů pod stromeček! Těšíme se zase v roce 2018!

 

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři