Ú.P.V.O. 5: Zapalme Černý plamen

Comics novinky

Vánoce jsou konečně za námi a šílené povánoční výprodeje taktéž. Našinec by si pomyslel, že je čas v klidu se posadit a pustit se do čtení všeho, co nám letos Ježíšek nadělil. Ovšem to by tu nesmělo být Comics centrum, které přichystalo další pecku v edici "Na přání".

Ú.P.V.O. (Úřad Paranormálního Výzkumu a Obrany) je odnoží Hellboye, kterou stvořil scénárista a výtvarník Mike Mignola. Všichni víme, berte to jako povinné opakování. Jak Hellboy, tak Ú.P.V.O. jsou série navzájem velmi provázané a velmi kvalitní. A nyní Comics centrum přišlo s pátou knihou nazvanou Černý plamen.

 Anotace knihy praví:

"Hellboyův tvůrce Mike Mignola ve spolupráci se scénáristou Johnem Arcudim a výtvarníkem Guyem Davisem dále rozvíjejí příběh započatý v knize Žabí mor.

S postupujícím žabím morem, zachvacujícím srdce Ameriky, postihuje Úřad paranormálního výzkumu a obrany jedna tragédie za druhou. Zatímco nacismem posedlý ředitel firmy Zinco přivádí k životu zloducha z dávné minulosti Úřadu, aby se stal zvěstovatelem konce lidstva, Liz Shermanovou začínají pronásledovat záhadné sny. Tyto události Ú.P.V.O. navždy změní."

 Knihu Ú.P.V.O. 5: Černý plamen je možné objednávat do 31. 1. K tomu, aby kniha vyšla, je potřeba pětset objednávek (což se jistě najde, že? :) ). Komiks pak vyjde 7. 3. 2016 a vyzvednout si jej můžete až do 8. 4.! Zanechte tedy brblání, že nemáte 400 Kč na kvalitní čtivo. Máte tři měsíce na šetření! Jelikož jsme vás jistě přesvědčili ke koupi, přikládáme odkaz přímo na stránky Comics centra, kde se můžete dozvědět víc :)

Comics centrum Ú.P.V.O.5: Černý plamen

 

 

 

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Kam dál?

Comics novinky

Ú.P.V.O. 3 - nechme šířit žabí mor!

Partneři