Univerzální stroj Comics centra

Comics novinky

Další díl z legendární série Hellboyova universa je tady. A my si ho můžeme již předobjednat!

Úřad paranormálního výzkumu a obrany u nás vychází již pěknou řádku let. Od třetí knihy ho vydavatelství Comics centrum nabízí v edici "na přání". A my si nyní můžeme přát šestou knihu.

Anotace praví:

Po osudném boji s obludným bohem Katha-Hemem, odjíždí doktorka Kate Corriganová na francouzský venkov pátrat po starověkém textu, který by pomohl opět oživit Rogera. Mezitím v sídle Úřadu paranormálního výzkumu a obrany vypráví kapitán Daimio o vlastní smrti, Johann Kraus se přiznává k bizarnímu milostnému trojúhelníku, jehož byl součástí na jedné ze svých seancí, Abe zase vzpomíná na Hellboye a společnou misi během jejich prvních dnů v Ú.P.V.O. a Liz odhaluje podivné okolnosti prvního projevu jejích pyrokinetických schopností, které vedly až ke smrti její vlastní rodiny.

 

Aby kniha Ú.P.V.O. 6: Univerzální stroj vyšla, je třeba aby si jí do 6. listopadu objednalo minimálně 500 zájemců. Kniha by se pak na pultech objevila 5. prosince a vy máte čas do 23. prosincena její vyzvednutí a zaplacení.  A to vše za krásnou předobjednávkouvou cenu 399 Kč.

 

KOUPIT ZDE

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Partneři