Goon na druhou. A na přání!

Comics recenze

Comics centrum opět rozjelo edici na Přání s příjemnou dvojicí z Lonely street. A díky nové vydavatelské politice Comics centra si můžeme předobjednat rovnou dvě knihy!

Goona a Frankyho každý známe. Ale co takhle poznat trochu víc jejich původ? Podívat se do časů, kdy se Páter Monster usadil v Lonely street a začal vypouštět hrůzu na nebohé obyvatele? Nebo se přesuňme v čase kupředu a sledujme Goonovo osudy po fatálních peripetiích s tajemným panem Trnkou. Nyní máte možnost získat dvě knihy najednou!

Goon 0: Drsný kšefty a Goon 7: Místo bolesti a žalu jsou právě v aktuální edici Na přání k objednání na stránkách Comics centra ( odkaz dole). Ačkoli se může zdát zavádějící vydávat "nultý" díl k rozjeté sérii, opak je pravdou. Nyní je na to ten nejlepší čas. Čtenář má možnost dostat se do příběhu bez problémů, ba naopak mu spousta nuancí krásně zapadne do toho, co již ví o Goonově životě. A aby toho nebylo málo, může pak v klidu navázat sedmou knihou.

 

Anotace knihy Goon 0: Drsný kšefty praví:

Páter Monster se právě usadil v Lonely Street a má v úmyslu vybudovat armádu zombie. Goon je jediný člověk, který ho může zastavit. Jeho rané bitvy s nemrtvými se mísí s příběhy z Goonova mládí, kde poznáme jeho cirkusovou rodinu a dozvíme se, jak se stal hlavou notoricky známé zločinecké rodiny.

Původně publikoval černobílý komiks Goon sám Eric Powell. Toto nové obarvené vydání také obsahuje obsáhlý skicář s Powellovými poznámkami, které nám představují nejranější návrhy a také první nepublikované Goonovy příběhy.

 

Anotace knihy Goon 7: Místo bolesti a žalu praví:

Do města se začínají stahovat mocní a odporní tvorové, přitahováni starou kletbou šířící nenávist, násilí a strach. Obyvatelům tak zbývá jen jediná naděje na záchranu – Goon.

Dokonce i jeho zavilý nepřítel, Páter Monster se třese strachy. Donucen mocnějšími silami, než je on sám, zůstává ve městě a musí dohlížet na Goona a jeho horkokrevného společníka Frankyho.
Smrt jednoho z nejbližších spojenců odhalí Goonovi jeho domněle dávno mrtvého protivníka, který se vrací, aby zasel zmatek a zhoubu mezi Goona a jeho blízké.

 

Obě knihy je možné objednávat o 5. března. Na pultech by se měli objevit 11. dubna. Na stránkách vydavatele je předobjednávka za příjemných 399 Kč za knihu, přičemž není nutná platba předem. Goona si pak můžete vyzvednout až do poloviny května. Tak nač ještě čekáte? Koukejte objednávat!

OBJEDNAT KNIHU GOON 0: DRSNÝ KŠEFTY

OBJEDNAT KNIHU GOON 7: MÍSTO BOLESTI A ŽALU

 

Autor: Robin Podéšť RaptoR

Galerie:

Partneři