Comics na festivalu popkultury FanCity

Comics zajímavosti

Fanoušci fantastiky ji mají rádi ve všech podobách – hry, filmy, seriály, knihy a samozřejmě comicsy. Také v programu festivalu FanCity najdete několik pořadů a projekcí pro fanoušky comicsu, velkou hernu a další program. Navštivte FanCity ve dnech 30. 10. - 2. 11. 2014.

Čtvrtý ročník FanCity nabídne především pohodu a pohodlí festiválku, kde od postele do programové místnosti je to jen pár desítek kroků v pantoflích a kde se potkají dobří známí a přátelé. Na účastníky čeká:

 

·         velká videoherna s 20 počítači a 20 konzolemi včetně možnosti vyzkoušet PlayStation 4 a XboxONE

·         velká deskoherna s 20 stoly a desítkami deskových, karetních a společenských her

·         tři programové linie přednášek, besed, soutěží a projekcí

·         výstava obrazů Romana Kýbuse, film v kině Dracula: Neznámá legenda a další speciální program

·         restaurace s bohatou nabídkou občerstvení

Comicsový program

V programu literárně-comicsové programové linie najdeme několik pořadů o comicsových filmech a představení pilotů comicsových seriálů. Například:

Projekce: Snídaně s Marvelem –Amazing Spider-man 1+2, Snídaně s Marvelem - Hulk vs Wolverine, Snídaně s Marvelem - Hulk vs Thor, The Flash, Gotham, Constantine.

Přednášky: Nové komiksové filmy – letos, Nové komiks filmy - pokračování příště, Nové komiksové filmy - plány a fámy, Komiksové kraťasy.

Zde najdete pořady i s anotacemi http://amber.festivalfantazie.cz/porady.php?change_action=fc

Další program

Program připravujme pro fanoušky seriálů, kteří se v SeriesConu seznámí s novinkami na seriálové scéně a připomenou si své oblíbené jako je Star Trek, Stargate, Doctor Who a podobně.

Na své si přijdou i fanoušci fantasy fenoménů jako Hobit a Pán Prstenů, Hra o trůny, Merlin a dalších fantasy světů a hrdinů.

Ceny a možnosti

Celý čtyřdenní festival stojí 450 Kč. Samotná sobota 200 Kč.

Ceny ubytování začínají na 60 Kč za noc za spaní ve spacáku, nabízíme ale i internátní a hotelové ubytování.

Další informace naleznete na stránkách www.fancity.cz, www.hotelfantazie.cz

Další festivaly

FF Speciál, předchůdce FanCity, býval velmi populární připomínkou letního FF. Přijeďte si připomenout ten letošní a popovídat si o příštím jubilejním 20. Ročníku Festivalu fantazie nebo o PragoFFestu. Na obou festivalech najdete několikadenní program věnovaný výhradně comicsu.

 

Nevychází vám to přijet na FanCity? Zvažte účast na hororovém festivalu Bloody Xmas 14.-17.11. nebo na silvestrovském Siliconu 30.12.-4.1., rovněž v hotelu Fantazie v Chotěboři. Přihlášky na obě akce již běží.

Autorem pozvánka je Václav Pravda

Autor: Vojtěch Rabyniuk Thunair

Galerie:

Partneři