Shadows Amsterdam

Hry recenze

Amsterdam je nejen v Evropě, ale i ve světě vnímán jako místo svobody a zážitků. V takovém městě, kam se stahují lidé z celého světa za zábavou a zážitky ovšem nevyhnutelně musí bujet i kriminalita. A čas od času se objeví i zločin, na který je policie krátká a povolává na pomoc detektivy, aby ze stínů vytáhli i ta nejtemnější tajemství ve hře Shadows Amsterdam.

 

 

ROOT

Hry recenze

Všichni jsou připraveni a boj o kontrolu lesní říše právě začíná. Která z frakcí získá převahu a ovládne les, rozhodnete jen vy. Tak vzhůru do boje.

Příběhy města sutin

Hry recenze

This War of Mine byla jedna z nejlepších her roku 2017. Obsahem doslova našlapaná krabice se strhující atmosférou a hratelností. Rozšíření ale posouvá herní zážitek ještě o (pořádný) kus dál. Nevěříte?

Studená válka

Hry recenze

Když se vám do ruky dostane hra, která už pár let sbírá spoustu ocenění a už od vydání se drží na horních příčkách světových žebříčků, je třeba zbystřit. Naplňuje však Studená válka i po letech očekávání? 

Králové ostrovů

Hry recenze

My nesijeme. Ano, hádáte správně, na zpěněných mořských vlnách bičujících v bouři pobřeží Západzemí připlouvají větrem ošlehaní nájezdnicí se svými veslicemi – Grejyové jsou zde, trubte na poplach.

Partneři