Mezi dvěma zámky…

Hry recenze

… Šíleného krále Ludvíka. Když chce šílený král postavit nové sídlo, rozhodně se nespokojí s jedním, ale musí mít hned dvě! A protože je pro něj projekt důležitý, zaměstnal ne jednoho, ale hned několik spolupracujících architektů. Kdo vybuduje nejhezčí zámek?

Karetky od Albi

Hry recenze

Ve výroční edici 6 bere! budete opět počítat krávy. Bobří klan a Bobří banda vás vezmou do království vodních hlodavců v honbě za body. A ve Fazolích budete, jak jinak, než pěstovat fazole. Aneb 4 menší karetní hry pod hlavičkou Albi na jednom místě.

Kombo Afrika

Hry recenze

To se takhle sejde Gorila, Žirafa, Krokouš, Surikata, na větvi přistane Sup, připlazí se Had, Chameleon mění barvy, jak se mu zachce a do toho hraje DJ Papoušek. Mohl by to být začátek dobrého vtipu, ale ve skutečnosti jsou to hlavní účastníci novinky od LorisGames s názvem Kombo Afrika.

Team 3

Hry recenze

Já nemluvím, ty neslyšíš a ten třetí nevidí – a společně musíme složit skládačku dle plánu, jsme totiž správná parta, teda TEAM 3!

Dominion

Hry recenze

Desítky ocenění, desítky malých i velkých rozšíření, tisíce prodaných kusů. Rok prvního českého vydání 2009. A přesto ani po tolika letech neztrácí nic ze svého lesku. To je karetní hra Dominion.

Partneři