Peklo na zemi 4: Vlak plný příšer a odložená smrt

Comics recenze

Zatímco na straně jedná agent Devon uzavírá spojenectví s možným nepřítelem, na straně druhé se Johann Kraus vydává do hustých lesů Kanady na stopě zarytého nepřítele. Další peklo na zemi je zkrátka tady.

Velká čínská zeď

Hry recenze

Hordy barbarských nepřátel se valí vstříc bohatství nekonečnému císařství Číny. Jen vy je můžete zastavit na hranicích velké zdi a obrátit je v prach a zapomnění.

Fort

Hry recenze

Jaké to bylo, když jste měli partu kamarádu, stavěli pořádné bunkry a cpali se pizzou? Přesně tohle vám nabídne hra Fort.

Joker

Comics recenze

Antiteze Batmana? Joker! Čistokrevné zlo stojící na druhé straně barikády. Zcela šílený, nebo zcela příčetný: podle toho, jakou optikou se na něj zrovna díváte. Nemůžete ho katalogizovat, rozpitvat a vyléčit. Určitě z něj budete mít strach. Je vůbec možné Jokera zabít?

Pěšky na Aldebaran

Knihy recenze

Průzkum vesmíru je novodobou formou dobývání panenského světa. Pouze srdnatí příslušníci druhu Homo sapiens, muži a ženy bez bázně a hany, se můžou pyšnit právem vstoupit do vesmírné rakety a v zájmu lidstva objevovat nepoznané. Přesto se najdou chvíle, kdy veškerá odvaha je ta tam. A stačí k tomu nekonečná tma.

Partneři