Mýty mezi řádky

Comics recenze

Série Mýty a Mezi řádky patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co může dospělým čtenářům nabídnout subžánr fantasy komiksu. Zbývalo zodpovědět si otázku, zda se tyto dva světy někdy protnou. I stalo se!

Drákula

Comics recenze

Legendární Drákula se vrací ve zcela jedinečném komiksovém provedení z ruky mistra Roye Thomase v grafické úpravě Mike Mignoly. Povedl se Comics Centru komiks roku?

Gotham Central: V rajonu šílenství

Comics recenze

Pro Gotham central je typická jedna věc: Přítomnost maskovaných hrdinů i záporáků vás trochu ruší. Gotham central je nejlepší bez Batmana. Navíc, z Batmana se stává v očích policistů prachsprostý kriminálník. Ale kde hledat pomoc pro zraněného policistu, když musíte jednat s geniálním šílencem?

Root – Rozšíření říčního lidu

Hry recenze

Do války o lesní říši přibývají další hráči – Ještěří kult šíří svou víru a konvertuje ostatní obyvatele na svou stranu, Společnost říčního lidu oportunisticky vydělává na válce a prodává své služby, nový Tulák pomáhá všem a nikomu a Mechanická Markýza zásobuje les svými houfy koček. Vítejte v Rozšíření říčního lidu.

Jízdenky, prosím! - Evropa

Hry recenze

Spěšný expres z Berlína do Budapešti odjíždí za 10 minut ze třetího nástupiště. Připravte si své jízdenky prosím, protože vyrážíme na vlakovou cestu Evropou.

Partneři