Amulet

Comics recenze

S velkou mocí se pojí velká zodpovědnost. To ví každý, kdo se jen trochu motá okolo komiksu. S velkou mocí se ale také pojí touha po moci ještě větší. Což nám dokazuje svět kolem nás. A také fenomenální série Amulet, která konečně začala vycházet i u nás!

Mýty 14: Čarodějnice

Comics recenze

Že světu vládnou králové a královny? Omyl! Světu přece vládnou Čarodějnice. A svou moc ukazují i v novém, již čtrnáctém, díle pohádkové série Mýty.

BIOS: Megafauna

Hry recenze

Zase jednou nám tady Fox in the Box naservírovalo zcela originální a jedinečnou hru s ještě jediněčnějším tématem. Takže si vyberte z hmyzu, měkkýšů, obratlovců nebo hub a pojďme ovládnout Zemi.

Světy za obzorem

Knihy recenze

Jak by vypadal svět, ve kterém můžete cítít to samé co zvířata? Lze noirovou detektivku zasadit do prostředí umírající kolonie na pusté planetě? A jak asi vnímá své okolí kosmická loď řízená lidským mozkem? Tyto a mnohé další otázky si kladla i Julie Nováková a nabízí nám své verze odpovědí. Poznejte její Světy za obzorem.

Carcassonne: Safari

Hry recenze

Carcassonne je deskoherní legendou. A teď vyměnil hrady a rytíře za savanu a zvířata. Jak mu to sluší? A funguje i po letech?

Partneři