Mýty 16: Supertým

Comics recenze

Konec se blíží. Poslední bariéry padají a Mýty v exilu mohou pomalu odpočítávat svou poslední hodinku, protože pan Temný už si brousí zuby a svůj strach rozsévá všude kolem. Je čas na finální možnost, čas na M-Meny – mocný mýtovský Supertým!

Divukraj

Hry recenze

Již od dob věhlasného dobrodruha Křovína Chvůstka leží pod rozlehlými větvemi bájného Prastromu království lesních tvorů. Jak se říši daří a rozrůstá se, je třeba postavit nová města a osady. Ujměte se jedné z vyslaných skupin a než napadne sníh, vytvořit svůj díl Divukraje.

Nesnáším Pohádkov 1

Comics recenze

Žila, byla jedna malá roztomilá holčička jménem Gerda, která měla jedno velké přání - dostat se do magického světa pohádek. A jak asi víte, některá přání se občas plní. Tohle se zvrtlo a změnilo dokrdele v 27 let dlouhou noční můru. A pro nás z toho plyne pořádná krdel!

Hellboy v Mexiku

Comics novinky

Mike Mignola je synonymem génia, u něhož si žádná z  jeho postav nemůže být jistá tím, jestli v budoucnu nevyfasuje vlastní sérii. To vše díky jednomu nepodařenému nacistickému experimentu, ze kterého vzešel malý čertík s kamennou rukou. Nyní se autor vrací ke kořenům a Comics Centrum nám tak představuje novou kapitolu hellboyova života. Viva la Mexico!

Paměťovky

Hry recenze

Fialová kosatka, Prase v přestrojení a Podezřelá husa. Tři netradiční názvy a tři malé hry z edice Mozkovna od Albi, které prověří a zlepší vaší paměť. A nebo vás možná taky pěkně potrápí.

Partneři