Greenland

Hry recenze

4 národy a jedno Grónsko – to může znamenat jedině boj o přežití. Zvítězit a přežít může jen jeden. Podaří se právě vám stát pány drsného Greenlandu?

Před Incalem

Comics recenze

Nic netrvá věčně! Bohužel i my tak držíme v rukou nejnovější přírůstek do edice MDEK čítající šest alb pod souhrným názvem Před Incalem. Obyčejný človíček a obyčejný betonový racek ve víru VPS, uisky a homeokurev. Jodorowského poslední příspěvek do světa Incalu své kouzlo neztrácí.

Batman Detective Comics 7: Anarky

Comics recenze

Gotham už má zase na kahánku. Na mezinárodním letišti přistává letadlo mrtvých s tajemnou nákazou. Joker opět spřádá své plány na útok na město. A k tomu všemu se musí Batman spojit s jedním ze svých nepřátel, aby zastavil opakování historie.

Hráč

Knihy recenze

"Tohle je příběh o muži, který nadlouho odcestoval do velké dálky jenom proto, aby si zahrál. Náš hráč se jmenuje Gurgeh. Příběh začíná bitvou, která není bitva, a končí hrou, která není hra."

Temné noci – Metal 3: Temný vesmír

Comics recenze

Poslední tóny metalové songu pomalu doznívají a závěr jednoho z největších DC eventů posledních let je tu. Hrdinové se musí spojit v poslední velké bitvě proti zlu v epickém a monumentálním finále.

Partneři