Američtí bohové 3: Okamžik bouře

Comics recenze

Válka mezi starými a novými bohy byla a je nevyhnutelná. A přichází právě teď. Závěrečná kniha komiksové adaptace epické ságy Neila Gaimana je zde.

Balíkáři

Comics recenze

Že doručování balíků a správa zásilkové firmy není nic jednoduché, o tom asi nikdo moc nepochybuje. Vyzkoušet si to ale každý může v novince Balíkáři od Albi.

Jurská sváča a véča

Hry recenze

Mladí brontíci a topsíci se vesele pasou a okusují bujné lístky na pastvinách. Rádi soutěží, kdo jich spořádá víc. Jen aby se ale sami nestali potravou nebezpečných lovců! Jurská sváča a véča jsou hry pro všechny milovníky roztomilých dinosaurů.

Rytíři z Heliopole

Comics recenze

Alejandro Jodorowsky mě nepřestává fascinovat. Ledva ve svých devadesáti letech dokončí Královskou krev, vrhá se do cíle dalšího projektu. Opět komiks, opět historie. Tentokrát se ponoříme do divokého osmnáctého století, kdy Evropou otřásají nepokoje. Takže záchrana světa? Kdepak: Rytíři z Heliopole sledují své vlastní zájmy. 

Světlý král

Knihy recenze

Trilogie Purpurová noc dospěla do svého finále. Svět, kde Česko jako jediné dokáže ovládat magii, má své osobité kouzlo. Jak si ale jediný (mladý) čaroděj poradí s protivníkem, který magii ovládal ještě za dob krále Artuše? A co když to není jediné nebezpečí na obzoru?

Partneři