Obrázky

Comics recenze

Obrázky - tak jednoduchá hra, až tomu nebudete věřit. Tedy pokud jsou Obrázky ještě hrou.

Conan 9: Společenstvo meče

Comics recenze

Conan by si mohl vcelku pohodlně žít v paláci. Jenže tohle nemůže barbara toužícího po dobrodružství uspokojit. A když se přidají intriky mocných, je jasné že Conan musí o dům dál. A s ním i jeho žoldnéřské Společenstvo meče.

Zvrácená

Comics recenze

Vyprávění strašidelných příběhů za svitu svíčky účinně platí na malé děti. Nicméně dnešní technokratická doba na středověké bubáky prostě nevěří. No jo, ale vysvětlujte to všem těm duchům a démonům. Logicky se z nich staly městské legendy. A jednu takovou nám představuje CREW. Je zde Haruto  Rjó a jeho pěkně zvrácená dívka. 

Rudý úsvit

Hry recenze

14 barev společnosti. To je dystopická společnost budoucnosti podle Pierce Browna, kterou převedl na stránky svých románů. A Jameye Stegmaier udělal z knih hru. A zase trochu kontroverzní.

Silikonový ostrov

Knihy recenze

Peklo může mít spoustu podob. Je jedno, jestli ho vnímáte jako Alighieriho zevrubný popis konce všech hříšníků, či filozoficky po vzoru Sartra. Pro sběrače a třídiče odpadu na Silikonovém ostrově je však peklo všudypřítomné, hmatatelné. S příchodem potencionálního investora je ale ve vzduchu cítit změna. A napětí...

Partneři