Skrýš

Comics recenze

Temná, deštivá noc. Jako stvořená pro vraždu. My se na jednu takovou vražednou noc podíváme. A že to zavání kýčem? To nevadí! O tom nás přesvědčí děsivá Skrýš.

TWILIGHT IMPERIUM 4. edice CZ

Hry zajímavosti

Pokud někdy existovala nějaká deskoherní modla, svatý grál všech her, jistě to je Twilight Impérium, vymazlené a opečovávané dítko vydavatelství FFG. Dlouho bylo nemyslitelné, aby podobná hra vůbec měla jakoukoliv možnost vyjít na našem malém českém rybníčku. Ale víte co? Zázrak! Za míň jak měsíc tu bude!

Párty s mladými titány

Comics recenze

SPRAVEDLNOST NIKDY NEBYLA TAKOVÁ PRČA! Základní popis komiksu, který naleznete na obalu. A ona je to vlastně pravda. V Mladých titánech totiž spravedlnost nenajdete. Tady jde hlavně o prču!

Lovec čarodějnic 1: Ve službách andělů

Comics recenze

Comics Centrum začátkem října potěšilo všechny své fanoušky a zároveň příznivce slavného Hellboyova otce Mika Mignoli, protože se dočkali hned dvou nových přírůstků právě ze světa rudého pekelníka – Humra Johnsona a Lovce čarodějnic. A právě o druhém z nich si dnes povíme.

Malá velká dobrodružství

Hry recenze

Série Malá velká nám ukazuje, kolik se toho dá doslova narvat do krabičky malých rozměrů. V té u nás poslední se díky vydavatelství REXhry vydáte na pekelně dobrodružnou výpravu. Nevěříte?

Partneři