Japonsko vs. Itálie

Hry recenze

Máte raději futuristický design, moderní prostředí a sushi nebo jste spíš zastánci tradic, prosluněných pláží, památek, těstovin, pizzy a gelata? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, tak nové rozšíření hry Jízdenky, prosím vás dostane.

Criminal 3: Noční rozhodnutí

Comics recenze

Deset let od vydání prvního dílu je zpět legendární Criminal Eda Brubakera a Seana Phillipse. A pořád je to nechutně temně dobré čtení.

Čarovné kostky

Hry recenze

Přes lesy a přes hory, přes louky a přes řeky. Pěšky i na koni, za slunce i za deště. Pohádkové postavy se ničeho nebojí a odhodlaně plní kouzelné úkoly. Vítězem však může být jen jeden. Ten komu nejlépe padnou Čarovné kostky. Nebo ne?

Criminal 1: Každý je zločinec

Comics recenze

Každý zločinec má svůj příběh. Každá mince má dvě strany. A Criminal Eda Brubakera a Seana Phillipse je toho pěkně temným dokladem, nabízejícím zločinecké podsvětí z mnoha pohledů.

Aldebaran

Comics recenze

"Per ardua ad astra." Přes nesnáze ke hvězdám. Motto, které jistě povznášelo srdce lidských kolonizátorů při cestě ke čtvrté planetě hvězdy Aldebaran. Zničená Země se tonula v bídě a chaosu. Snad nabídne planeta Aldebaran 4 východisko...

Partneři