Mýty 15: Růženka

Comics recenze

Růženka v depresi, Mýty v útěku na Farmě, Temný pán roztahující se po New Yorku se sílící mocí, výlety do historie a Totenkinder v akci – pokračování Mýtů je konečně tady.

Wolverine: Starej dobrej Logan

Comics recenze

Vezmete Wolverina, přidáte dvojici Mark Millar a Steva McNivena, přimícháte prvky klasického westernu a postapokalyptických příběhů, šoupnete to pár let do budoucnosti. Protřepat, nemíchat. A vznikne vám legendární dílo – Starej dobrej Logan.

Indiánské léto/El gaucho

Comics recenze

Indiánské léto je déletrvající, suché, slunné a teplé počasí na konci podzimu, jakási severoamerická obdoba babího léta. El Gaucho je zase jihoamerický honák dobytka, byť způsobem života se od kovbojů odlišuje. Dva nesourodé a přesto zajímavé světy v jedné knize. To je nejnovější přírůstek do edice MDEK.

Žoldnéř: Kult svatého ohně

Comics recenze

Za časů, kdy Hyperborea byla ještě mladá a Atlantidu nepotopila její pýcha, byla záchrana lepých (polo)nahých dívek celkem běžnou součástí portfolia reků bez bázně a hany. A to i v případě, že dívka visí nad bezednou propastí a vy se k ní dostanete pouze na drakovi.

Scythe - Vzestup Fenrise

Comics recenze

Napětí v Evropě se opět pomalu, ale jistě stupňuje. Velká válka sice skončila, ale nikdo nedosáhl jasného vítězství a staré spory stále visí ve vzduchu jako kosa nad všemi národy. A do toho všeho se šíří zvěsti o podivných vojácích obcházejících venkov. Připravte se na Vzestup Fenrise.

Partneři