K zbláznění nudný Sebevražedný oddíl

Comics recenze

První kniha byla sice průměrnou, ale svižnou akční jízdou, během které jsme si oťukávali naše znovu(ne)zrozené hrdiny. Sebevražedný oddíl je zpět aby nám ukázal, jak to vypadá když každému kromě Harley jebne v hlavě. Chudák musí být K zbláznění příčetná.

Rocket: Tahání za ocas

Comics recenze

Druhý Rocket je zde aby vám vyloudil úsměv na tváři! Malý, věčně nakrknutý na celý svět, po boku nerozlučný kámoš Groot. A stále nejde o nic jiného než o hledání sebe sama, tudíž i místečko na filozofii se zde najde. Což samozřejmě od komiksu s Rocketem vyžadujeme, že?

The Ghost in the shell: Human error processor

Comics recenze

Do třetice všeho dobrého i zlého se mi dostala poslední manga ze světa Ghost in the shell (GITS). Čtyři povídky v jedné knize, jejíž dopad na universum GITS není nikterak zásadní. Tedy alespoň na první pohled.

Američtí bohové 1: Stíny

Comics recenze

V případě Neila Gaimana platí dvě obecná pravidla – tenhle anglický autor má nezměrnou studnici nápadů a za druhé, dříve nebo později bude jeho kniha převedena do komiksové podoby. A tak tu máme Americké Bohy a jejich první díl s názvem Stíny.

Wonder Woman 3: Vůle

Comics recenze

Jsem rád, že v záplavě modrobílého DC rebirthu se našlo místo pro vydávání staré dobré New 52. Zvláště Wonder Woman si to zaslouží. Azzarellova hrdinka totiž není žádná naivka, ale skutečná amazonská princezna. A jako takové jí nelze obviňovat z nedostatku Vůle.

Partneři