Batman prosycený šílenstvím

Comics novinky

K šílenství vede mnoho cest. Někoho zlomíte neutuchajícím jekotem, jiného senzorickou deprivací. A pak jsou tu místa prosycená lidskou bolestí a zoufalstvím. Ptáčci si můžou zpívat jak chtějí, stejně vždy zapadne Slunce. V takových chvílích získávají tajemná místa moc. I nad vládcem strachu, jakým je sám Batman.

Horor pod taktovkou DC

Comics recenze

Rok 1968 byl pro milovníky hororu přelomový. Právě tehdy totiž představil americký režisér George A. Romero světu fenomén zombie jakožto nemrtvých bytostí bažících po lidském mase/mozku. Dnes jsou zombie stále lákavým tématem napříč kulturou. Není tedy divu, že přichází i Konec liDCtva!

Ú.P.V.O. Peklo na zemi 3: Rusko

Comics recenze

Ani Rusku se nevyhnuly události sužující celou planetu a agenti úřadu jsou v mezinárodní spolupráci vysláni ke spolupráci se svými kremelskými soudruhy. Služba je služba, i na ruském venkově.

Elrik ve světě krutosti

Comics recenze

V dobách, kdy fantasy žánr byl mladý a koldokola opisovaný dle pánů Tolkiena a Howarda, spatřil světlo světa Elrik z Melniboné. Churavý, neduživý albín, který vládl prastaré a kruté říši. Svého času tak Elrik z Melniboné formoval zcela nový žánr dark fantasy. Nyní je Bílý vlk zpět v parádním komiksovém hávu!

Lazarus

Comics recenze

Svět nepříliš vzdálené budoucnosti. Mrtvá dívka v luxusním sídle, zabitá otrhanými zloději. Nebyl to čin nenávisti, ti muži byli prostě hladoví. Bohužel pro ně; dívka v tratolišti krve se jmenuje Forever. Lazarus rodiny Carlyleových. A naše milá Forever má regenerační schopnosti o kterých se nesnilo ani Wolverinovi. Takže naši tři zloději jsou také mrtví - jen to ještě neví. 

Partneři