Zlatý věk v Lovecraftu

Comics novinky

Svěží vítr vanoucí od moře s sebou přináší vůni soli a křik racků. Pomalým krokem stoupáte posledních pár metrů k věhlasné rezidenci stojící na samém konci poloostrova, kousek od městečka Lovecraft. Dům je prastarý a majestátní, přímo probouzí fantazii a otevírá svou náruč všem, kteří milují dobrodružství. Klíčov nás opět vítá. 

 

 

 

Venom: Propast

Comics recenze

Catesův Venom se u nás hezky zabydlel první knihou plnou fantastické akce a nových odhalení. Jak si po takovém entrée povede pokračování? Z hvězdných výšin je možný pouze pád do Propasti!

Netvora 5: Dítě války

Comics recenze

Ve čtvrté knize jsme mohli v dáli tušit víření válečných bubnů. Nyní se staré nepřátelství rozhořelo naplno a válka mezi lidmi a arkaniky propukla. První cíl lidské federace? Arkanické město Ravena. Maiko Půlvlčici tak čeká první velká bitva.

Batman, který se směje

Comics recenze

Batman a Joker, dva nesmiřitelní nepřátelé. Mstitel a muž zákona na straně jedné, psychopat a vrah na té druhé. Batman, který se směje má od každého část a díky tomu je tím nejděsivějším zločineckým géniem Temného mnohovesmíru. A noční můrou všech okolo.

Drtileb a Kostřík

Comics novinky

Série Černá palice se na pultech českých knihkupců sluní již nějaký ten pátek. Přesto jsem vždy potěšen, když se objeví nový spin-off. Protože právě rozšiřování svého indie-superhrdinského světa jde Jeffu Lemirovi ze všeho nejlépe.

Partneři