Trochu zbytečný Kingdom Come

Comics recenze

Kingdom Come: Deliverance je nejvýraznější a nejúspěšnější českou PC hrou za posledních pár let. Příběh mladého Jindřicha, žijícího v divokém patnáctém století, uchvátil miliony hráčů po celém světě. Není tedy divu, že se časem objeví nějaká ta snaha vytřískat z titulu co se dá.

Psí parťáci

Comics recenze

Ujměte se svých psích parťáků, nakrmte je a splňte všechna jejich přání. Nejlepším páníčkem psích parťáků může být jen jeden!

Ú.P.V.O. Peklo na zemi 2: Bohové a netvoři

Comics recenze

Dokáží agenti úřadu zvrátit tikající odpočítávání konce světa nebo je vše ztraceno a čeká nás neúprosné peklo? A jakou roli ve všem hraje jasnozřivá dívka nebo fanatici v kempu?

Prašina: Křídový panáček

Comics recenze

Najít český komiksový seriál, který by oslovil širší publikum a neodehrával se v Třeskoprskách či na Stínadlech je věc po čertech těžká. Na scénu se nyní ale dostala tajemná Prašina. A ta se vám pod kůži dostane velmi, velmi snadno.

Ú.P.V.O. Peklo na zemi 1: Nový svět

Comics recenze

Po zničujících událostech Žabí války čekají agenty Úřadu paranormálního výzkumu a obrany další výzvy. Svět čelí zkáze ze všech stran a do toho se nejen ztrácí lidé v odlehlých lesech, ale napětí se dá krájet i mezi samotnými členy úřadu.

Partneři