Batman - Já jsem Gotham

Comics recenze

S Gothamem byl vždycky spojován jen jeden hrdina. I přesto, že má kolem sebe mnoho spolupracovníků nikdo nikdy neváhal ani na chvíli, když padla otázka, kdo je ochránce téhle líhně zločinu. Avšak pokud se na scéně objeví někdo, kde se po samotném městu pojmenuje, tak už je na pováženou jestli Bruceovi neleze moc do zelí!

Batman - Epilog

Comics recenze

Epilog je krátký nápis na hrobě, který tak nějak shrnuje život osobu ležící o pár metrů níže. Pokud by toto měl být Epilog Batmana, tak to nebyla tak dobrá postava, a proto je třeba tento pomník zbořit a Temného rytíře Znovuzrodit!

Netvora

Comics recenze

Potlučená dívka, osamoceně stojící, zuřící vzteky, a za ní bitevní pole táhnoucí se na míle daleko. To je první impulz, který vedl Marjorii Liu k tomu, aby napsala Netvoru. Impuls natolik silný, že dal vzniknout příběhu neobyčejného hrdinství ve světě, který se nepodobá ničemu, co znáte. 

Tommyho válka mezi řádky

Comics recenze

Šestá kniha neprávem opomíjeného Tommyho Taylora odmění všechny své věrné čtenáře. Konec chození kolem horké kaše spolu se zdlouhavým odhalováním tajemství síly příběhů. Tommy Taylor jde do války!

Srpen 2018

Comics novinky

Venku máme peklo na zemi, že by se ani Hellboy nemusel stydět a rok se nám přehoupl do druhé poloviny, tak co nás čeká v komiksovém a knižním světě?

Partneři