Živí mrtví 22 - Nový začátek

Comics recenze

Vítejte ve světě budoucnosti! Ve světě, kde zombie jsou jen kosmetickou vadou na kráse, kde vše funguje jak má, všichni si pomáhají a kde chléb není již jen zbožné přání. Pojďme tedy s novou skupinkou přeživších prozkoumat tento svět plný nových možností a odhalit jeho klady i zápory.

Únor 2018

Comics novinky

Rok 2018 je v plném proudu a stejně tak se rozjela kola všech českých vydavatelství. Leden byl ještě trochu ospalý, ale únor už se na vás chystá a novinek je požehnaně, tak pojďme na ně!

Komiksový výbuch

Comics recenze

Triliontá kniha obsahující příběhy žluté rodinky ze Springfieldu se přece jen trochu liší od těch předešlých. Nečeká nás totiž několik desítek krátkých povídek utopených v průměrnosti. Kniha obsahuje pět sešitů a pět příběhů. To už vypadá líp, ne? :)

ALS1: Nejnebezpečnější hrdinové světa

Comics recenze

Liga spravedlnosti chrání svět, to ví i každé malé dítě. Co když se ale něco zvrtne a tihle hrdinové se obrátí proti nám? Kdo je pak zastaví? Agenti A.R.G.U.S. v tom mají jasno – přece nové Liga spravedlnosti, ta Americké LS!

Fatale 1: Smrt je mi v patách

Comics recenze

Hororovo-noirový komiksový příběh o krásné ženě v nesnázích, tajemném kultu, křivých policajtech, úplatcích a vraždách, obětujících se mužích a lovecraftovských tajemství? Fatale vstupuje na českou scénu!

Partneři