Requiem: Upíří rytíř 2

Comics recenze

Už láska mezi nacistou a židovkou v našem světě byla v podstatě nemyslitelná a odsouzená k zániku. A nejinak je tomu ve Vzkřísení mezi upírem a jeho nepřítelem. Vítejte zpět do šílené mysli Pata Millse a Oliviera Ledroita.

Thor: Bůh hromu znovuzrozený

Comics recenze

Thor Odinson je zpět. Stále sice platí, že není hoden nést Mjolnir, nicméně svým vlastním arzenálem kladiv se ohání jak nejlépe umí. Stejně tak Jason Aaron, který dělá s Thorem opravdové divy!

Mýty mezi řádky

Comics recenze

Série Mýty a Mezi řádky patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co může dospělým čtenářům nabídnout subžánr fantasy komiksu. Zbývalo zodpovědět si otázku, zda se tyto dva světy někdy protnou. I stalo se!

Drákula

Comics recenze

Legendární Drákula se vrací ve zcela jedinečném komiksovém provedení z ruky mistra Roye Thomase v grafické úpravě Mike Mignoly. Povedl se Comics Centru komiks roku?

Gotham Central: V rajonu šílenství

Comics recenze

Pro Gotham central je typická jedna věc: Přítomnost maskovaných hrdinů i záporáků vás trochu ruší. Gotham central je nejlepší bez Batmana. Navíc, z Batmana se stává v očích policistů prachsprostý kriminálník. Ale kde hledat pomoc pro zraněného policistu, když musíte jednat s geniálním šílencem?

Partneři