Sága 9

Comics recenze

Když vám jde po krku prakticky celý vesmír, pak jsou chvíle, kdy vás zrovna nikdo nechce zastřelit a žijete v relativním klidu opravdová odměna. Ale nic netrvá věčně. A vystřízlivění bývá o to krutější – pro čtenáře i hrdiny.

Jodorowského Královská krev

Comics recenze

Velká dramata antických rozměrů mu nejsou cizí. To už nám Alejandro Jodorowsky dokázal skrze Metabarony, Borgii či Technokněží. Vydejme se nyní na kolbiště vrcholného středověku a sledujme odvěkou hru o moc a lásku. A dojde i na prolévání královské krve.

Arzach v Hermetické garáži

Comics recenze

Pokud držíte v ruce komiks, jehož autorem je Moebius, můžete si být jistí jednou věcí: Četbou docílíte nevšedního  zážitku. A je vcelku jedno, jestli sledujete mlčenlivého muže na mechanickém pterodaktylovi, nebo hrdinného majora Gruberta. Rozhodně se bude jednat o nezapomenutelnou jízdu.

Lovec čarodějnic 2: Zatracen navěky

Comics novinky

Z Londýna mnohem dál na západ. Divoký západ. Pořádný western. Nic menšího, než čarodějnice a kovboje s kolt proklatě nízko v zombie podobě nečekejte. Zkrátka vrací se Sir Edward Grey - Lovec čarodějnic v knize Zatracen navěky.

Netvora 3: Azyl

Comics recenze

Pontus. Neutrální město, kde uprchlíci již odnepaměti hledají azyl před hrůzami války. Lidé, Arkanici, Kočky. A nyní i Maiko Půlvlčice. Ovšem v případě potomka Šamanské císařovny si politickou neutralitou nemůžete být jistí. Stejně jako tím, komu můžete věřit.

Partneři