Barbar Conan 1: Život a smrt barbara Conana

Comics recenze

Však to znáte - drancíř, raubíř, zloděj, válečník, král a barbar. Conan. Muž, který od drsného života došel až ke královskému trůnu. A z ruky Jasona Aarona možná i ke svému konci.

Ediční plán Comics Centra 2021

Comics novinky

Jeden by si myslel, že to čekání snad nikdy neskončí! Léto konečně za námi, rychle přežít Vánoce a těšit se na jinak pustý a pochmurný začátek roku? Proč, říkéte si? Protože Comics Centrum jako vždy pustí do světa svůj ediční plán! Což je událost nejvyšší důležitosti! Tady máte malý výtah z toho, co nás letos čeká :)

Buffy, přemožitelka upírů 1

Comics recenze

V každé generaci se zrodí přemožitelka. Bojující s upíry a dalšími silami zla. My máme Buffy Summersovou. Vítejte zpět do konce 90. let minulého století. I když trochu jinak. 

Wonder woman: Tělo

Comics recenze

Wonder woman New 52 se nám představí v novém světle. V páté knize tohoto skvělého runu již není "pouhou" princeznou amazonek. Stala se něčím větším. Je z ní Diana, bohyně. Bohyně čeho, ptáte se? Tak čtěte dál!

Xerxes: Pád domu Dareiova a vzestup Alexandrův

Comics recenze

Od počátku řecko-perských válek až po triumf makedonského vůdce Alexandra Velikého. Historický exkurz přes pár desítek krvavých let z ruky Franka Miller. To je Xerxes.

Partneři