Root – Rozšíření říčního lidu

Hry recenze

Do války o lesní říši přibývají další hráči – Ještěří kult šíří svou víru a konvertuje ostatní obyvatele na svou stranu, Společnost říčního lidu oportunisticky vydělává na válce a prodává své služby, nový Tulák pomáhá všem a nikomu a Mechanická Markýza zásobuje les svými houfy koček. Vítejte v Rozšíření říčního lidu.

Jízdenky, prosím! - Evropa

Hry recenze

Spěšný expres z Berlína do Budapešti odjíždí za 10 minut ze třetího nástupiště. Připravte si své jízdenky prosím, protože vyrážíme na vlakovou cestu Evropou.

Na křídlech

Hry recenze

Vžijte se do role nadšených ornitologů a vytvořte co nejlepší, nejhodnotnější a nejúžasnější sbírku zástupců ptačí říše. Na křídlech vás vítá.

Star Wars: Vnější okraj

Hry recenze

Pašovat a prodávat proviant, chytat hledané desperáty, plnit nebezpečné zakázky, vydělávat hromadu galaktických kreditů, ale hlavně získat slávu na Vnějším okraji. To a mnohem víc vám umožní nová velká desková hra ze světa Star Wars z distribuce ADC Blackfire. 

Euphoria: Cestou k lepší dystopii

Hry recenze

Sice neustále vychází řada nových a skvělých her, ale občas není na škodu vrátit se trochu zpátky. Zvlášť když se jedná o hru od oblíbeného JameyhoStegmaiera. Pojďme se tedy podívat do dystopické budoucnosti – Vítejte v Euphorii!

Partneři