Japonsko vs. Itálie

Hry recenze

Máte raději futuristický design, moderní prostředí a sushi nebo jste spíš zastánci tradic, prosluněných pláží, památek, těstovin, pizzy a gelata? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, tak nové rozšíření hry Jízdenky, prosím vás dostane.

Čarovné kostky

Hry recenze

Přes lesy a přes hory, přes louky a přes řeky. Pěšky i na koni, za slunce i za deště. Pohádkové postavy se ničeho nebojí a odhodlaně plní kouzelné úkoly. Vítězem však může být jen jeden. Ten komu nejlépe padnou Čarovné kostky. Nebo ne?

Summoner Wars: Války vyvolávačů 2. edice

Hry recenze

Itharie. Svět magie a udatných hrdinů. Svět nekonečný válek mocných vyvolávačů. Svět lákající do rolí mytických postav, které se utkávají v neustálém boji o moc. Summoner Wars otvírají svou náruč podruhé.

Spící královny

Hry recenze

Znáte pohádku o Šípkové růžence? Jak se píchne do prstu a usne celé království? Tak teď si to představte ve větším měřítku, aplikované na všechny královny, které se sešly na čajovém dýchánku. Králové by sice měli svůj klid, ale i tak někdo musí Spící královny probudit.

Codex Naturalis

Hry recenze

Připravte svůj jedinečný vědecký a propracovaný a slovutný Codex plný nádherných ilustrací a informací. I vy se můžete stát čestnými přírodozpytci.

Partneři