Komiksář

Comics ostatní

Jistě jste již o něm slyšeli. Někteří z vás ho dokonce i viděli (nebo to alespoň tvrdí). Řeč není o Ježíškovi, ale o posledním projektu, který u nás rozjíždí nakladatelství Crew. A tím projektem není nic jiného než videomagazín s krásným českým názvem Komiksář.

Sandman: Tryzna

Comics recenze

Král je mrtev, ať žije král! Desátá kniha hlavní série o Sandmanovi je zároveň knihou poslední. A Jedná se o více než důstojné rozloučení s Morfeem z rodu Věčných. Stejně jako všichni snící, i vy jste zváni na jeho Tryznu.

Stačí jen zabíjet

Comics recenze

“V Japonsku prý dávají k jídlu zelený čaj zdarma, je to pravda?!” Otázka, pod kterou se může skrývat více než si dokážete sami připustit. Zvláště ve světě déjà vu, kde odpověď na ní může znamenat jeden z nejdojemnější a nejzásadnějších okamžiků. Přesně tak jak vám ho jsou schopni podat Rjósuke Takeuči a Takeši Obata v rukou celých od Crwe.

Žíví mrtví 16 - Čekání na Negana

Comics recenze

Negan sem, Negan tam. Že vám toto jméno nic neříká? Tak to jste nejspíš neslyšeli nic ohledně značky Walking Dead z pera Roberta Kirkmana. Tato ikonická postava se nám nedávno poprvé objevila ve stejnojmenném televizním seriálu a stejně tak se připravujeme na její příchod v českém vydání této působivé série.

Zvrhlé choutky na Lonely street

Comics recenze

Goon je série, nad kterou neustále visí Damoklův meč. V edici "Na přání" se naštěstí najde dost zájemců, kteří její vydávání podporují, ale je to takříkajíc o prsa. Pokud ale o Goonovi zatím jen uvažujete, pátá kniha vás jistě přesvědčí.

Partneři