ALS1: Nejnebezpečnější hrdinové světa

Comics recenze

Liga spravedlnosti chrání svět, to ví i každé malé dítě. Co když se ale něco zvrtne a tihle hrdinové se obrátí proti nám? Kdo je pak zastaví? Agenti A.R.G.U.S. v tom mají jasno – přece nové Liga spravedlnosti, ta Americké LS!

Fatale 1: Smrt je mi v patách

Comics recenze

Hororovo-noirový komiksový příběh o krásné ženě v nesnázích, tajemném kultu, křivých policajtech, úplatcích a vraždách, obětujících se mužích a lovecraftovských tajemství? Fatale vstupuje na českou scénu!

Útok titánů 13

Comics recenze

Lidožraví obři nás poslední dobou v sérii Útok titánů pomalu a jistě nechávali chladnými. Zpočátku dynamická a našlapaná manga začínala ztrácet dech a samotné souboje a požírání lidí již nestačilo. Poslední třináctá kniha ovšem představuje nový směr, kterým se bude příběh vyvíjet dál.

Sága 6

Comics recenze

Komiksová space opera Briana Vaughana a Fiony Staples se u nás dočkala díky nakladatelství BB art již šestého pokračování. Nečeká Vás nic jiného, než máte rádi – pokračování příběhu nejen Marka a Alany, ale i všech ostatních postav. Vzhůru do vesmíru!

Black Hammer - Černá Palice

Comics recenze

Bylo, nebylo na planetě jménem Země (možná) bylo město jménem Spiral City (tímhle si jsme celkem jistí) a v něm na pořádek dohlíželo několik superhrdinů a hrdinů. Jejich síly určitě bylo třeba neboť tuto metropoli sužovalo nejedno monstrum, zloduch, katastrofa či lump. Až do jednoho osudového dne byl tím nejmocnějším z hrdinů Černá Palice!

Partneři