Vrána: Mrtvá doba

Comics recenze

 První Vrána byl příběh o pomstě a lásce. Byla to bolestivě vykoupená životní zkušenost převedená na papír. Vrána: Soumrak bohů byl víceméně syrový pohled na čistou brutalitu pomsty v jednom z nejhorších období moderní historie. A teď přichází Mrtvá doba.

PEKELNEJ HELLBOY BUDE!!!

Comics novinky

Tak přátelé Hellboy Pekelná Knižnice (interně mu přezdíváme Kurva Velkej Hellboy) vyjde!

UKK: Temný den pro X-Men

Comics recenze

Ultimátní komiksový komplet je šedesáti dílná série kompletující "to nejlepší" z produkce nakladatelství Marvel. A když ne to nejlepší, tak nejzajímavější. V každé zemi však vychází jiný výběr komiksů. U nás začala série vycházet v prosinci roku 2012 a co 14 dní vyjde jedno číslo. Ačkoli vychází na přeskáčku, dle čísla na hřbetu je lze seřadit dle data původního vydání. Cena začala na 200,-, pokračuje u 219,- a skončí 249,-. Postupně si je všechny hezky zrecenzujeme, ale nutno podotknout, že některá čísla již nejsou k dostání. Můžete se na ně maximálně optat na marvel@czpress.cz

 

Blafuj a breberči!

Hry recenze

Mezi námi žijí zvířátka, která nikdo nemá rád. Zvláště, pokud  vám doma běhá armádu švábů, pavouků nebo krys. Vší té havěti se samozřejmě chcete zbavit. A není nic lepšího, než je poslat naivnímu sousedovi, ať si to užije!

AUTOR: Robin Podéšť

První Aaron v ČR! Skvělá noirovka Skalpy!

Comics recenze

Scénáristu Jasona Aarona mají všichni rádi. Protože se mu zatím povedlo snad všechno, na co sáhl. I přesto u nás vyšel komiks s jeho jménem na obálce až letos. Jedná se o Skalpy, noirový kriminální thriller z prostředí indiánské rezervace. A je to hustý.

Partneři