Netvora 5: Dítě války

Comics recenze

Ve čtvrté knize jsme mohli v dáli tušit víření válečných bubnů. Nyní se staré nepřátelství rozhořelo naplno a válka mezi lidmi a arkaniky propukla. První cíl lidské federace? Arkanické město Ravena. Maiko Půlvlčici tak čeká první velká bitva.

San Francisco

Hry recenze

Postavte si své vysněné a nejslavnější město slunné Kalifornie. Ujměte se role architektů a vytvořte nejlepší a nejhezčí město vašich snů ve zbrusu nové deskové hře San Francisco.

Batman, který se směje

Comics recenze

Batman a Joker, dva nesmiřitelní nepřátelé. Mstitel a muž zákona na straně jedné, psychopat a vrah na té druhé. Batman, který se směje má od každého část a díky tomu je tím nejděsivějším zločineckým géniem Temného mnohovesmíru. A noční můrou všech okolo.

Libertalia: Piráti vzduchomoří

Hry recenze

Johohoh chásko, napněte plachty! Zbraně do rukou, děla připravit! Sláva a bohatství čekají. Vzhůru do víru vzdušných proudů, my jsme ti piráti vzduchomořští!

Drtileb a Kostřík

Comics novinky

Série Černá palice se na pultech českých knihkupců sluní již nějaký ten pátek. Přesto jsem vždy potěšen, když se objeví nový spin-off. Protože právě rozšiřování svého indie-superhrdinského světa jde Jeffu Lemirovi ze všeho nejlépe.

Partneři