Vražedná tajemství

Comics recenze

Chcete se stát svědky stvoření vesmíru nebo zjistit,  jak nebezpečná může být návštěva cirkusu? Co se stane, když se zamiluje nesmrtelná bytost a proč je dobré mít doma kočku? Potom je tu komiks Vražedná tajemství. 

Ultimátní Venom

Comics recenze

Brian Michael Bendis je úžasný komiksový scénárista. To neuvádím proto, že bych ho chtěl nějak velebit. To je prostě fakt. Po dlouhé marvelovské odmlce, kterou způsobil příchod UKK na náš trh, přichází Crew s knihou a uzavřeným příběhem ze světa Ultimate Spider-mana. Toto je Venom made by Bendis.

Sandman: Blahovolné

Comics recenze

Největší, nejrozsáhlejší, nejepičtější. Synonyma popisující Blahovolné, třináctidílný příběh v předposlední knize sandmanovské série. Na více než třistapadesáti stranách jsme vtaženi do hry intrik a podrazů, které se nevyhýbají jak smrtelníkům, tak rodině Věčných. A abych vám mohl náležitě popsat Blahovolné, nemohl jsem se ubránit několika spoilerům.

Ve stínu Deadpoola

Comics recenze

Uchopte svůj kolík pevně do ruky a nachystejte pořádný kotel česnečky. Tohle bude velká pařba s Bélou Lugosim po které nás čeká ohromná kocovina.

Bonusový Preacher spíše nudí

Comics recenze

Jessie Custer má čas si na chvíli odfouknout. V knize sebraných speciálů se totiž podíváme jak na minulost týpka jménem Sait of Killers a dvou retardů T. C. a Jodyho, tak i na „origin“ ArseFace.Těžko říct, jestli za to může absence hlavních postav či něco jiného, ale „Ancient History“ není příliš zábavný book.

Partneři