Hraní v předaleké galaxii

Hry zajímavosti

Každá správná a úspěšná značka potřebuje doprovodné produkty a u Star Wars tomu není jinak samozřejmě. Zajímalo vás někdy jaké by to bylo, kdyby se střetl Han Solo a Luke s Darth Maulem a droidy? Nebo jaké je to zažít strach z odhalení základny rebelů? Nebo naopak zničení toho doupěte nezměrnou silou impéria? Díky stolním hrám máte možnost - a že je z čeho vybírat, podívejte se sami!

The Ghost in the shell

Comics recenze

Jen málokteré dílo mělo takový dopad na mangu a její světový vliv jako právě The Ghost in the shell. Příběhy policejní jednotky v budoucnosti sice znějí jako těžký průměr, ale nic není skutečnosti vzdálenější. Seznamte se tedy s klasikou, která formovala nový pohled na kyberpunk.

Takřka kolosální Lara Croft

Comics recenze

Už nějakou dobu se můžou lidi po celém světě těšit z publikace Tomb Rider Archives Vol. 1. A uplynul zhruba půlrok a už se z ní můžeme těšit díky Comics Centru i my! 

Střez se svaté kočičky Mirku Dušíne!

Comics recenze

Nakladatelství Paseka nám přineslo další komiksové osvěžení. Po fenomenální Hildě uvádí na náš trh podobně laděné a inovativní dílo. Záleskautky jsou rozhodně právem považovány za Rychlé šípy moderní doby. Jen s tím rozdílem, že vše zvládají s ženskou grácií. Dokud nedojde na mlácení!

Hra o trůny pro všechny

Hry zajímavosti

Chcete si zahrát o trůny v teple a bezpečí svého obýváku? Přinášíme vám krátký přehled deskových a karetních her, které u nás na motivy známé knižní série a seriálu vydává Blackfire – připraveni?

Partneři